Mazda Almayı Düşünüyorum, Yardım Eder Misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Talha

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme
2009 model mazda 3 1.6 touring fume renk 124 binde otomatik boyasiz sayilir . 44 bine anlastik oncelikle fiyat uygunmu .degerli arkadaslarim ve ben ilk defa otomatik araba alacagim hic bilmiyorum . Arac hakkinda hic bir fikrim yok nedir bu aracin handikaplari . Yardimci olabilirmisiniz ..tesekkuler şimdiden

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç ilanı var mı, fotoğrafları var mı, aracın durumu nedir, bakımlı mı, hasar tramer kaydı var mı, bir çok detay var yorum yapabilmemiz için, sadece model yılı, fiyat ve aracın tertemiz olduğunu düşünerek yorum yaparsak artan fiyatlardan sonra artık normal diyebiliyoruz bu fiyatlara. Otomatiği problem yapma, Mazda şanzımanı pişman etmez, forum konularına göz gezdirirsen kafandaki bir çok soru işareti cevap bulmuş olur zaten.

Talha

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç ilanı var mı, fotoğrafları var mı, aracın durumu nedir, bakımlı mı, hasar tramer kaydı var mı, bir çok detay var yorum yapabilmemiz için, sadece model yılı, fiyat ve aracın tertemiz olduğunu düşünerek yorum yaparsak artan fiyatlardan sonra artık normal diyebiliyoruz bu fiyatlara. Otomatiği problem yapma, Mazda şanzımanı pişman etmez, forum konularına göz gezdirirsen kafandaki bir çok soru işareti cevap bulmuş olur zaten.
532249274
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ilan no bu abi bakabilirmisin bi

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Yazılanlar ışığında alinasi bir araç. Ben detaylı ilanları hep sevmişimdir. Fiyat konusunu bilemiyorum. 3 kullanıcıları detaylı bilgi verebilir. Hakkında hayırlısı...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
532249274

Ilan no bu abi bakabilirmisin bi
Söylenenlerin doğruluğunu teyit et, eğer dedikleri doğruysa ki araçta abes bir durum görmedim, bence alınabilecek nitelikte bir araç, supap değişimi yapılmış olması avantaj ama ağır bakım dediğimiz bütün sıvıların değişimi de dahil olan bakım yapılmamışsa bu da dezavantaj, fiyat konusu normal diyorum artık şu piyasada.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlan numarasıymış, telefon numarası ama eksik diyorum. :D

İçine sindiyse yapıştır... Piyasa demek buraya kadar gelmiş. Sineye çeker hayırlı olsun deriz. :) otomatik şanzıman ile ilgili hiç kafanı yorma derim.

Talha

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme
T
Söylenenlerin doğruluğunu teyit et, eğer dedikleri doğruysa ki araçta abes bir durum görmedim, bence alınabilecek nitelikte bir araç, supap değişimi yapılmış olması avantaj ama ağır bakım dediğimiz bütün sıvıların değişimi de dahil olan bakım yapılmamışsa bu da dezavantaj, fiyat konusu normal diyorum artık şu piyasada.
tesekkur ederim reis saolasin

İlan numarasıymış, telefon numarası ama eksik diyorum. :D

İçine sindiyse yapıştır... Piyasa demek buraya kadar gelmiş. Sineye çeker hayırlı olsun deriz. :) otomatik şanzıman ile ilgili hiç kafanı yorma derim.
Eyw reis bastacisin . Ins satarken de bu sekil satabiliriz

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Birde ben bakayim su ilana dedim ama yayindan kaldırılmış, hayirlisi olsun... Masrafsiz bir sekildeyse arac bakimlari falan tam ise bence fiyat uygun seviyede. impressivelerin 50-60 bandında oldugunu dusununce bu arac bence gayet uygun hatta cok uygun (tabi hasar tramer vs hicbirsey olmadigini varsayiyorum, ilani goremedim)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
44 bin tl gözden çıktıysa eğer, ufak hasar kayıtlı bl kasa bakın derim. Çünkü bu fiyatları görünce beni bi gülme tutuyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
44 bin tl gözden çıktıysa eğer, ufak hasar kayıtlı bl kasa bakın derim. Çünkü bu fiyatları görünce beni bi gülme tutuyor...
Ağlasak da gülsek de durum bu... 1,5 yıl önce 38 bin eden makyajlı bk şimdi 45 bin eder... Ediyor işte.

Talha

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme
Ağlasak da gülsek de durum bu... 1,5 yıl önce 38 bin eden makyajlı bk şimdi 45 bin eder... Ediyor işte.
Abi ben mazdayi cok seviyorum . Pek bilmiyorum piyasayi 44 bine baska boyle temz bulamadim farkindayim biraz fazla passat parasi ama bu araba cok guzel duruyor ve herkes cok begeniyor . Ama kimse cesaret edip alamiyor o ayri

Talha

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme
2002 honda civiclere 45 istendiği piyasada bence normal :D
Aynen abi ve mazda dan gicik bi kasasi var

Bu makyajlı bk kasalarda problem cikiyormu? Bu araclarin en buyuk handikapi nedir abilerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt