Mazda 929 Konsol Üst Paneli Nam-ı Diğer Switch Panel

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
Arabayı aldığımdan beri aradığım konsol plastiğini iyice kırıldıktan sonra birazda mecburen buldum parça birleşik Arap emirliklerinden geldi
40700
40701
40702
40703

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Neredeyse gördüğüm tüm 929 RC'lerin bu kısmı deforme olmuştu. Bu parçayı bulabilmeniz gerçekten büyük bir değer. Güle güle kullanın.
Fiyatı nasıl? Bütçenizi sarsacak kadar değilse bence kesin ikincisini alınız. Türkiye'de de mutlaka ihtiyaç duyan olacaktır. ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Parça numarasını paylaşırsanız arayanların işine yarayacaktır. Güle güle kullanın ;)

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hf7355310b20 benim adıma( silsile biraz uzun ;)) bir arkadaşım paypalım olamadığından halletti. yurtdışı alışveriş olunca kimse hesabını kullandırmak istemiyor. FedEx kargoyla siparişten 6 gün sonra geldi. partsouq sitenin adı.Çok olumsuz yorum okudum gümrükle alakalı ama hiç sorun çıkmadı ama sonuçta 1 binliği havaya attım gelmeyedebilirdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır hatasız parça elindeyken CNC veya başka bir yöntemle bunu kopyalayabilecek kimse varmı acaba?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hf7355310b20 benim adıma( silsile biraz uzun ;)) bir arkadaşım paypalım olamadığından halletti. yurtdışı alışveriş olunca kimse hesabını kullandırmak istemiyor. FedEx kargoyla siparişten 6 gün sonra geldi. partsouq sitenin adı.Çok olumsuz yorum okudum gümrükle alakalı ama hiç sorun çıkmadı ama sonuçta 1 binliği havaya attım gelmeyedebilirdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır hatasız parça elindeyken CNC veya başka bir yöntemle bunu kopyalayabilecek kimse varmı acaba?
Tekrardan hayırlı olsun. Tahmin ettiğimden pahalıymış. Mazda etitekinden anlaşıldığı üzere ürün sıfır orjinal sanırım? RC gibi sınırlı üretilen aracın sıfır parçasını bulmakta bir kez daha şaşırttı.

Facebook'ta 3D yazıcı grupları var, oralardan kopyalayacak biri bulunur ama 1-2 tane yaparmı bilemiyorum. Sayısı düşük olursa uğraşmıyorlar diye biliyorum yinede sormak lazım.

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tekrardan hayırlı olsun. Tahmin ettiğimden pahalıymış. Mazda etitekinden anlaşıldığı üzere ürün sıfır orjinal sanırım? RC gibi sınırlı üretilen aracın sıfır parçasını bulmakta bir kez daha şaşırttı.

Facebook'ta 3D yazıcı grupları var, oralardan kopyalayacak biri bulunur ama 1-2 tane yaparmı bilemiyorum. Sayısı düşük olursa uğraşmıyorlar diye biliyorum yinede sormak lazım.
Evet sıfır orijinal ama çok aradım aynı parçanın 30 kadar değişik numarası var.Fiyat konusunda yüksek olan döviz maalesef :)

Üst Alt