Mazda 8 Ekim-3 Kasım 2018 Kış Servis Kampanyası

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda'nız şimdi daha değerli!

Mazda araçlarınızın kışa hazırlıklı girmesi için sonbahar dönemi servis kampanyasını bugün başlatıyor.

8 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında Mazda servislerinde bakımlarını yaptıran tüm Mazda marka araçlara yedek parça, işçilik ve aksesuar bedellerinde %20 indirim uygulanacak.

aa.JPG

Kaynak; Mazda Türkiye

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
06.10.2018 geçtiğimiz cumartesi gidicektim yoğunluk var diye randevu vermediler,birde ön cam değişimi vardı, 10.10.2018 çarşamba kısmetse gidicez 20.000 bakıma;)

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sadece balata alıp değiştirtsek, balata işçiliği hariç bakım işçiliğide alıyor mu?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Az önce yolumun üzerinde Antalya Mepaz'a uğradım bir kaç parça alayım diye, tam tahmin ettiğim gibi parça satamayacaklarını aracı servise sokmam gerektiğini belirttiler. Hayırlı işler deyip ayrıldım.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Az önce yolumun üzerinde Antalya Mepaz'a uğradım bir kaç parça alayım diye, tam tahmin ettiğim gibi parça satamayacaklarını aracı servise sokmam gerektiğini belirttiler. Hayırlı işler deyip ayrıldım.

Parça listeni gönder sen bana, bizde her daim indirim var :) girmeye çıkmaya da gerek yok :D

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Bugün kampanya hakkında bilgi almak İçin Herter i aradım.Standart bakım; yağ, yağ filtresi, hava filtresi (polen hariç) 450 ₺ civarı fiyat verdiler.Ayrıca otomatik şanzıman yağı (7 lt) ve filtresi içinde 850 civarında tutar dediler.Dışarıda yapılsa çok farkeder mi bilemedim.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bugün kampanya hakkında bilgi almak İçin Herter i aradım.Standart bakım; yağ, yağ filtresi, hava filtresi (polen hariç) 450 ₺ civarı fiyat verdiler.Ayrıca otomatik şanzıman yağı (7 lt) ve filtresi içinde 850 civarında tutar dediler.Dışarıda yapılsa çok farkeder mi bilemedim.

Şanzıman yağı motul, eneos, liqui moly dışarıda litresi 60 tl. 420 tl yapar. Ford focus mk1 şanzıman filtresi 150 tl. Bir de conta sıkılacak o da 50 tl olsa toplam 620 tl. Dışarıda bir de işçilik vereceksiniz. Bence şanzıman yağ değişimi için 850 uygun. Hem de orjinal filtre, yetkili servis işçiliği kullanılacak.

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Şanzıman yağı motul, eneos, liqui moly dışarıda litresi 60 tl. 420 tl yapar. Ford focus mk1 şanzıman filtresi 150 tl. Bir de conta sıkılacak o da 50 tl olsa toplam 620 tl. Dışarıda bir de işçilik vereceksiniz. Bence şanzıman yağ değişimi için 850 uygun. Hem de orjinal filtre, yetkili servis işçiliği kullanılacak.
Fiyat makul geldi bana da , gidip yüzyüze görüşüp sürpriz birşey çıkmazsa yaptırmak lazım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İki yıl önce 600 lira civarında tutuyordu şanzıman yağı/filtresi değişimi, şu haliyle de gayet uygun neticede yetkili servis garantisinde değişim yapılacak... Malzemeleri daha uyguna bulurum diyorsan bir miktar fiyat düşer ama tavsiye etmem.

Rutin yağ/filtre değişim ücreti ise servis fiyatı, dışarıda daha uyguna çıkar bu konuda takdir senin... Diğer servislere bakınca gayet makul. Geçen yıl Hyundai'ler için 650 lira fatura çıkıyordu...

Ankara'daki başka servislerden de fiyat almakta fayda var... ;)

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
İki yıl önce 600 lira civarında tutuyordu şanzıman yağı/filtresi değişimi, şu haliyle de gayet uygun neticede yetkili servis garantisinde değişim yapılacak... Malzemeleri daha uyguna bulurum diyorsan bir miktar fiyat düşer ama tavsiye etmem.

Rutin yağ/filtre değişim ücreti ise servis fiyatı, dışarıda daha uyguna çıkar bu konuda takdir senin... Diğer servislere bakınca gayet makul. Geçen yıl Hyundai'ler için 650 lira fatura çıkıyordu...

Ankara'daki başka servislerden de fiyat almakta fayda var... ;)
Normal bakım ve şanzıman yağı değişimini birlikte yaptırmak İçin pazarlık yapılırsa belki biraz daha uygun bir rakama inerler diye ümit ediyorum.Taurus'un orada bulunan servisi aradım , biraz daha yüksek fiyat çektiler.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Bizim mekan belli, Mepaz'a olmayacağını bile bile uğradım maksat selam vermekti:D

mekan sahibi olarak bekliyoruz yakup abi , bu arada burası yeri değil ama senin mekan erzincan'a asker gönderdik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyalar

• BSUG2599.JPG
    BSUG2599.JPG
    213.8 KB · Görüntüleme: 20

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
@dr_azoom eyvallah Asalet hocam, memlekete döneyim listeyi göndereceğim inşallah. Birde kendime araç alsam bakıma da ben geleceğim.

Askerimize yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız, varsa elimizden gelecek birşey haber bekliyorum. Tabi ben memlekete dönene kadar terhis olmazsa :koptum:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şanzıman yağı komple değişmiyordu, yapılan iş riskli deniyordu...

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
Tekirdağ Çorlu Ertuğrul otomotivde 20.000 bakım yaptırdım dün 1125-26 gibi bir rakam tuttu 901 T.L ödedim, yalnız sağolsunlar ön cam değişicekti dış ve motor yıkama bile yapmışlar...benzinlilerde rakam az bir şey daha ucuz herhalde

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bir kaç gün önce, Donanım Haber'de, Ankara Herter'de rutin bakımını (yağ-filtreler polen dahil) işçilik ile birlikte 350 liraya yaptırdığını yazan olmuştu... Aradaki fark çok fazla değil mi?

münürb

Katılımcı
Araç Markası
2016 - Mazda 3 P.sense
Araç Renk ve Tip
Meteor Gri - Sedan
araç modeline göre yağ fiyatları arasında fark olacaktır,birde dizel araçların bakımı biraz daha yüksek çıkıyor ancak dediğiniz fiyat çok düşük bir rakam faturayı görmüş olsak yorum yapabilirdik 10.000 bakımı 600-650 gibi bir rakama yaptırmıştım benzinli bakımı da 500-550 gibiydi o sıralar

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Bir kaç gün önce, Donanım Haber'de, Ankara Herter'de rutin bakımını (yağ-filtreler polen dahil) işçilik ile birlikte 350 liraya yaptırdığını yazan olmuştu... Aradaki fark çok fazla değil mi?
REM bile BOSCH filtreler takarak 350 liraya anca yapıyor emin misin abi ?

Broadcast

Özkan
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Buz Mavi - HB
Çok güzel fiyat hem de polen dahil.

Üst Alt