Mazda 626 Yedek Parça

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Son düzenleme:

böcek

Katılımcı
Selamlar arkadaşlar bana kapı hoparlörü ve bardaklık lazım elinde olan veya yönlendirme yapan olursa sevinirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Selamlar arkadaşlar bana kapı hoparlörü ve bardaklık lazım elinde olan veya yönlendirme yapan olursa sevinirim
Hoparlör her yerden temin edilebilir de, bardaklığı ya çıkmacılardan araştıracaksın ya da servisten orijinal temin edeceksin. Sipariş üzerine geleceği için uzun sürebilir.

böcek

Katılımcı
Sağ kapı hoparlörümde hiç ses yok acaba bir söküp bakmalımı belkide sağlam kablosumu çıkıkdır diyorum ama nasıl sökecegimi bilemiyorum zormudur

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sağ kapı hoparlörümde hiç ses yok acaba bir söküp bakmalımı belkide sağlam kablosumu çıkıkdır diyorum ama nasıl sökecegimi bilemiyorum zormudur
Nasıl söküleceği konusunda 626 kullanıcıları bilgi verecektir, sökmen en mantıklı olan bence, lehim kopmuş felan da olabilir

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Genelde patlak olsa bile çalar ya soketinden yada teybin arkasından temassızlık vardır.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hoparlörün Benden Bu Kadar Demiş Olabilir.. Sökmek Zor Değil.. Kapı Açma Kolundaki Vida, Hoparlörün Üstüne Gelen Yerdeki Vida, Sağ Alt Köşedeki Vida Sökülecek, Alttan Parmaklarını Takıp Kendine Çek Bağlantıları Kurtardıktan Sonra Yukarıya Kaldırıp Alacaksın..Şimdiden Kolay Gelsin..

Tapatalk

Son düzenleme:

böcek

Katılımcı
Dediklerinizi ilk fırsatta yapıcam ama hoparlörüm bozuksa nerden bulucam bu arada şikayet gibi olucak ama forumda oto veyselin numarasına mesaj atıyorum ilgi alaka yok para kazanmak istemiyor galiba

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dediklerinizi ilk fırsatta yapıcam ama hoparlörüm bozuksa nerden bulucam bu arada şikayet gibi olucak ama forumda oto veyselin numarasına mesaj atıyorum ilgi alaka yok para kazanmak istemiyor galiba
Hoparlörü Söküp Numunesiyle Beykoz daki Sanayide,Ümraniye ye İşin Düşerse Sanayide Satan Yerler de Bulabilirsin..Hafta Sonuna Denk Getirirsen Yardımcı Olabilirim..

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
626 GF aracım için "GA2E-39-100" OEM numaralı şanzıman-motor kulağı ihtiyacım var. Yurtiçinde şu linkte buldum, 90 lira fiyatı var. Alternatif parçacı (tercihen Ankara'da) tavsiyesi olan varsa sevinirim.

Not: bu Oem numarası GD ve GF kasa için geçerli sanırım.

40558

Düzenleme: Çözüldü. Parça tedarik edildi.

Son düzenleme:

Eengin

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi Hatchback
Selamın aleyküm ismim ENGİN kahramanmaraşta yaşıyorum 2000 model mazda binicisi ve hastasıyım aracımda gaz kelebegindeki rolenti motoru bozuk olduğu için dalgalanma yapıyo ACİL OLARAK GAZ KELEBEĞİNE İHTIYACIM VAR yardımcı olurmusunuz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Selamın aleyküm ismim ENGİN kahramanmaraşta yaşıyorum 2000 model mazda binicisi ve hastasıyım aracımda gaz kelebegindeki rolenti motoru bozuk olduğu için dalgalanma yapıyo ACİL OLARAK GAZ KELEBEĞİNE İHTIYACIM VAR yardımcı olurmusunuz

yedek parca

Sessiz
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
Mazda yedek parçalarına buradan ulaşabilirsiniz.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mazda yedek parçalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Keşke stokta olmayan parçaları listeden çıkarsanız ,böylece siz de yorulmazsiniz biz de.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Keşke stokta olmayan parçaları listeden çıkarsanız ,böylece siz de yorulmazsiniz biz de.
Burada yine stokta olan parça var herhalde hocam... Sitesinde "Mazda" seçeneği yokken link veren oldu... :utan:

:huhuu:

Edith; hem de Hacıoğulları'ndan

:p

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Burada yine stokta olan parça var herhalde hocam... Sitesinde "Mazda" seçeneği yokken link veren oldu... :utan:

:huhuu:

Edith; hem de Hacıoğulları'ndan

:p
Ben birkaç parça sordum stok yarisi yoktu.

Üst Alt