Mazda 626 Jant Tavsiyesi

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Arkadaşlar şu jant göbeğinden elinde fazladan olan veya nerden bulabileceğimi bilen var mi acaba Ekli dosyayı görüntüle 55540Ekli dosyayı görüntüle 55539Ekli dosyayı görüntüle 55540
2 yıl evvel Ankara'da kayinbiraderin 2004 Focus'u için epey aramıştık. Ankara İvedik Sanayii Sitesinde lastik satan yerlerden tutun aksesuarcılara kadar epey dolanmıştık. Bir çoğunda göbek kapağı vardı ancak ölçüler tutmuyordu. En son orada bulursun burada bulursun denilen bir yerde biraz bez bantla sara sara uydurdular bir şey..

Neyse Ankara'dan kendi evimize döndük.. 2 gün sonra gözüme çarpmasın mı benim de sol arka jant kapağı kaybolmuş :utan: kolayca bulamayacağını bildiğim için hiç istifimi bozmayıp 3 maymunu oynuyorum :)

Ottoman38

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
2 yıl evvel Ankara'da kayinbiraderin 2004 Focus'u için epey aramıştık. Ankara İvedik Sanayii Sitesinde lastik satan yerlerden tutun aksesuarcılara kadar epey dolanmıştık. Bir çoğunda göbek kapağı vardı ancak ölçüler tutmuyordu. En son orada bulursun burada bulursun denilen bir yerde biraz bez bantla sara sara uydurdular bir şey..

Neyse Ankara'dan kendi evimize döndük.. 2 gün sonra gözüme çarpmasın mı benim de sol arka jant kapağı kaybolmuş :utan: kolayca bulamayacağını bildiğim için hiç istifimi bozmayıp 3 maymunu oynuyorum :)
Bende oynamaya başladım onu bulamayınca

Gorkem14_

Sessiz
Araç Markası
1998 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Arkadaşlar herkese iyi günler
Mazda 626 gf için jant öneriniz varmıdır 5x114.3 bijon aralığı 15 jant aradım hiç bulamadım.

Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
şöyle bi jant tavsiyesi bırakıyim bende 17inç 7jj 215 45 r17 ön çamurluk coil varsa hafif kaldırdığınızda sürtmez ama arka çamurluğa kesin sürtüyor adem ustaya giderseniz amortisör yükseltmesi yaparak bu sorunun da üstesinden gelebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20231120_150452.jpg
    IMG_20231120_150452.jpg
    716.3 KB · Görüntüleme: 16

Üst Alt