Mazda 626 GF (1997-02) Guzuma İlerde Yapmayı Düşündüklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Aracın mekaniğinde ağır masraf vs. olmadığı sürece ve maddi olarak biraz toparlandıktan sonra, aklımda yapmayı düşündüğüm ufak tefek birkaç şey var

[member=65]Murat[/member] ın göndereceği amerikan parkı ve ledleri taktırmak
sis farı taktırmak
cam rüzgarlığı
yazın polen filtresi değişecek

hem çıkma olsun hem de yan sanayi vs. bayağı site buldum yedek parça satan
e-bay da da var bayağı bir parça
yurtiçinde bulamazsam e-bay dan alınabilir

alibaba ya bakmadım henüz

mesela sis farı takımı 73 dolar
http://www.ebay.com/itm/MAZDA-626-2000-2001-Fog-Lights-Driving-lamps-SET-of-2-/321648426871?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4ae3bd7f77&vxp=mtr

rüzgarlık takımı

http://www.ebay.com/itm/AVS-94145-AUTO-VENTSHADE-VENTVISOR-4PC-SMOKE-Rain-Guard-Window-Deflector-/311276752272?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2001%7CMake%3AMazda%7CModel%3A626&hash=item48798a4d90&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Auto-Ventshade-94145-Ventvisor-Side-Window-Vent-Deflector-4-pc-98-02-626-Smoke-/360928256367?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2001%7CMake%3AMazda%7CModel%3A626&hash=item540900216f&vxp=mtr

bir de araç ilk çalıştığında lpg ye geçene kadar titreme oluyor, ısınana kadar yapıyor bunu
lpg tesisatı atiker, beyin tartarini, uyumsuzluk da yaşanıyor olabilir
[member=9]domestos[/member] veli abinin bahsettiği motto dan denemek lazım
onun dışında, dijital klima modülünün üst kısmındaki telefon falan koyulan modül gevşemiş, tıngırtı yapıyor, onu bir şeyle oturtmak lazım

sizin de önerilerinizi bekliyorum, araca yaptırılacak şeyler hususunda

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Verdiğin linkteki rüzgarlığın kargosu kendinden pahalı. 300 lira 4 tane plastiğe verilmez bana göre. İçerden dışarıya bakarken gözün oraya takılıyor falan. Ben hiç tavsiye etmem bu plastikleri.

Arka tampona bulabilirsen difüzör güzel duracaktır. İçine kaliteli kumaştan güzel renklerde bir kılıf diktirebilirsin.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Verdiğin linkteki rüzgarlığın kargosu kendinden pahalı. 300 lira 4 tane plastiğe verilmez bana göre. İçerden dışarıya bakarken gözün oraya takılıyor falan. Ben hiç tavsiye etmem bu plastikleri.

Arka tampona bulabilirsen difüzör güzel duracaktır. İçine kaliteli kumaştan güzel renklerde bir kılıf diktirebilirsin.
aşağı hiç dikkat etmedim :D verilmez bu kadar para :) belki başka araçlardan uyan vardır.
difüzör dediğin egzozun ucundaki zımbırtıysa o da aklımda zaten, yalnız bunlar araca özel mi yoksa her egzoza uyar mı?

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Eksoz ucundan bahsetmiyorum. Tamponun altına boylu boyunca takılan bir parça. Görüntü olarak güzelleşir hemde yüksek hızlarda aerodinamik yapıyı kuvvetlendirir.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
öncelikle [member=66]Adem Usta[/member] da aracı en iyi hale getirdikten,mekanik sıkıntılar giderildikten sonra ve gerçekten sürmekten zevk almaya başladığımda yaptırmak istediklerime şunları ekleyeyim
detaylı iç kuaför yaptırmak
krom egzoz ucu
paçalıkların elden geçirilmesi, sağ arkaya çamurluk davlumbazı
depo sis farı takımı
[member=96]oktay toker[/member] abiye angel ile beraber bi-xenon uygulaması yaptırmak
16 inç janta geçmek , yazlık kullanım için
bizim kasa için eğer mevcutsa marşpiyel eklemek

to be continued ;D tabi para olursa :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Yakışır hepside yeterki para olsun ;D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Allah gönlüne göre versin inşallah... Her şey 1211 sayılı kanunla düzenlenmiş olan kıymetli evrakta bitiyor... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt