Mazda 626 GE Sunroof Parçası Bulamıyorum

Araç Markası
1996 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Hatchback
Selam aleyküm arkadaşlar. Mazda 626 sunroof parçası arıyorum daha önce buldum yalnız kırıldı yeniden lazım yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar...

Ekli dosyalar

• 20191109_175548.jpg
    20191109_175548.jpg
    113.3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20191109_175558.jpg
    20191109_175558.jpg
    110.7 KB · Görüntüleme: 20

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Tamiri mümkün değilse, çıkmacılara bakılacak yoksa parça kataloğundan parça numarası tespit edilip servis veya yurtdışı temine bakmanız lazım.

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Zor konu, hocam yaklaşık 8-9 ay önce facebook grubunda görmüştüm. Komple sunroof satılıktı, biraz araştırabilirseniz sanırım bağlantıyı bulabilirsiniz. Servis fiyatları 2 sene önce uçuk idi, şimdi daha da vahim olabilir. Döküm malzeme olduğu için kırılganlığı yüksek seviyede, kaynak olması da zor gibi, ben yaşadığım ilde bulamadım. Birebir çizerek 3D model hazırladım. Sonra imalat süreci vs. epey zaman aldı. Bulunduğunuz ilde imalat ile ilgili size yardımcı olabilecek biri varsa fikir verecektir.

Aşağıda bir bağlantı var, resimler bulanık ama araçta sunroof var gibi

Mesaj otomatik birleştirildi:

52559

Son düzenleme:
Araç Markası
1996 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Zor konu, hocam yaklaşık 8-9 ay önce facebook grubunda görmüştüm. Komple sunroof satılıktı, biraz araştırabilirseniz sanırım bağlantıyı bulabilirsiniz. Servis fiyatları 2 sene önce uçuk idi, şimdi daha da vahim olabilir. Döküm malzeme olduğu için kırılganlığı yüksek seviyede, kaynak olması da zor gibi, ben yaşadığım ilde bulamadım. Birebir çizerek 3D model hazırladım. Sonra imalat süreci vs. epey zaman aldı. Bulunduğunuz ilde imalat ile ilgili size yardımcı olabilecek biri varsa fikir verecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 52559
Vallahi abiler çok sıkıntı aldım bu işten parçayı da bulamıyorum hepinizden Allah razı olsun

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Ekli dosyayı görüntüle 52559
Balon kasaların sanruflu modellerinde bu parça kronik bir sorun heralde. Keşke çizdiğin parçanın üretiminden 3-5 tane yapsaydın hocam. İlandaki sanruf parçaları Bolu'da sanırım. Satan kişinin bu aracı aldığı zamanı hatırlıyorum 4-5 sene önce almıştı aracı. Kaza falan yaptı herlade ki parçalamış aracı...

Üst Alt