Mazda 626 GE Arka Egzoz Susturucu Değişimi

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Arkadaşlar şu an sanayideyim, arka egzoz susturucu içi kırılmış, kafalıksız 200 TL dediler, emytoget Murat orijinal kafalıklı Karabükte 165 TL ye taktırmıştım dedi
Ankarada fiyat alabileceğim iyi bir egzozcu ve konu ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Abdulkadir ankarada nevzat usta vardı. Ben girmiştim. Gayet iyi sohbet birisi. Eli de yatkın. Forumu da söylersin. Kırmızı mazda gelmiş dersin. Egzoz ucu yaptırmıştım. Tavsiye ederim. Adres nasıl di hatırlamıyorum. Ama forumda vardı adresi. De, nerde :D:D

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abdulkadir ankarada nevzat usta vardı. Ben girmiştim. Gayet iyi sohbet birisi. Eli de yatkın. Forumu da söylersin. Kırmızı mazda gelmiş dersin. Egzoz ucu yaptırmıştım. Tavsiye ederim. Adres nasıl di hatırlamıyorum. Ama forumda vardı adresi. De, nerde :D:D
Sen yazmadan önce konuda gördüm, kendim araştırınca, nevzat usta, as egzoz, süper egzoz un öne çıktığını gördüm, nevzat 200 TL dedi, süper egzoz 170 dedi, süper egzoza yaptırıyorum, adam normalde bu fiyata yapmam ama ağzımdan çıktı bir kere dedi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sen yazmadan önce konuda gördüm, kendim araştırınca, nevzat usta, as egzoz, süper egzoz un öne çıktığını gördüm, nevzat 200 TL dedi, süper egzoz 170 dedi, süper egzoza yaptırıyorum, adam normalde bu fiyata yapmam ama ağzımdan çıktı bir kere dedi
Bayramüstü para lazım olunca ağızdan çıkar bir kere :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Bayramüstü para lazım olunca ağızdan çıkar bir kere :)
Adamların işçilik iyi gibi, ama esnaflıklarını çok tutmadım, orada gaza gelip gerçek krom ucu da taktırdım 100 TL ye, çok gereksiz oldu ama neyse
P_20160702_163449_1_p.jpg P_20160702_173145_1_p.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
30 liradan kaçarken 100 lira daha girmiş sana... :) Esnaflık budur işte.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
30 liradan kaçarken 100 lira daha girmiş sana... :) Esnaflık budur işte.
Ben kaşındım aslında, öbür türlü de dımdızlak duruyordu elemanlar genelde lüx araçlara bakıyorlar, bana verdikleri ucu normalde 150 TL den satmışlar,
Velhasılı gereksiz atraksiyondu ☺

Üst Alt