• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 626 GE '97 // Cemşid

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@suleyman Bu çarka dahil olma yolunda gidiyoruz gibi hissediyorum. Sonumuz hayır olsun
çevre illere sıçraması çok çabuk olacak :) aynı ayarda guzu bulunca ilk sen gir sonra seni yalnız bırakmamak arkandan geliyorum:p bu sırada yeteri kadar yedek parça mühimmat oluşur zaten izmir tarafında :p
maximacıların formülü varsa bizimde var :krnz:

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Rekabet için rakip gerekir. :cool:
Bunlar farklı kulvarların guzuları, lütfen... :p
çevre illere sıçraması çok çabuk olacak :) aynı ayarda guzu bulunca ilk sen gir sonra seni yalnız bırakmamak arkandan geliyorum:p bu sırada yeteri kadar yedek parça mühimmat oluşur zaten izmir tarafında :p
Aman aman neler diyorsunuz abiler. Birazdan burası karışır :komik:

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
PLEASE.jpg

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aman aman neler diyorsunuz abiler. Birazdan burası karışır :komik:
Yok ben çok karıştırmadan açıklamamı yapıp çekileyim kenara. Maxima'lar 626 ile kıyas yapılabilir, segmentleri eşdeğerdir. Xedos için o yüzden rakip yok dedim. ;)
Ha tabi benim aldığım guzu da açıkçası sürprizlere açık. Eli yüzü düzgün bir Maxima şu haliyle her türlü dövebilir onu... :D

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Yok ben çok karıştırmadan açıklamamı yapıp çekileyim kenara. Maxima'lar 626 ile kıyas yapılabilir, segmentleri eşdeğerdir. Xedos için o yüzden rakip yok dedim. ;)
Ha tabi benim aldığım guzu da açıkçası sürprizlere açık. Eli yüzü düzgün bir Maxima şu haliyle her türlü dövebilir onu... :D
Kafanda projeler oluşmaya başladı mı xedos ile ?
Bir de hangi kasası? Kaç model?

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 6 almaktan tırsan Hamdi'nin yaptıklarına bak hele... ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafanda projeler oluşmaya başladı mı xedos ile ?
Bir de hangi kasası? Kaç model?
'98 model. Xedos'un Türkiye'deki tüm kasaları ufak tefek makyajlar haricinde şekil olarak aynı hemen hemen. Mustafa Hocamızınki hariç tabi, o ayrı bir dünya. ;) Bu ayrıntılarla ilgili de yine detayları ilerleyen günlerde aktaracağım.
Proje çok da; imkan, nakit ve zaman sıkıntımız her zamankinden daha fazla olacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt