• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 626 GE '97 // Cemşid

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Daha satılmadı mı ...
Abi daha dur, sabah açtım konuyu. İlan sitelerine koymadım da henüz. Hem daha istişareler olacak, hesap kitap yapılacak, kredi onayı falan beklenecek... :p
Herkes ben gibi değil ki şappadanak araba alsın. :D Hele sen gibi hiç değil. Hele ki en hızlı araç alma konusunda doktorasını yapan @Murat Yılmaz hiç değil. :koptum:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
@Bayraktar görsel şov yap bir an önce yoksa ben başlıyorum :D
Abi elimizde ne var ki neyi göstereyim? Hele bir alalım videosunu çekeceğim; Tamirat & Tadilat Türkiye programının ilk ve son bölümü ile karşınızda olacağım tüm gelişmelerle... ;) Pardon "Parçası Pahalılar"dı değil mi programın ismi @ÖnderKar ? :p

Senin yıllaaaaar yıllar önce çektiğin şöyle nostaljik bir kare de iyi gider ama Murat Yılmaz... :cool:

xedos 9.jpg

Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Sevgili @Bayraktar öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
Açıkçası Cemşid için yaptığın tadilat işlerinden çok feyz almıştım :) İstanbul'da olsaydın bir tur kullanmak isterdim de... :D
Umarım kıymetini bilecek bir kişiye nasip olur.
Bu arada XEDOS değilde 929 Sentia daha uygun olmaz mı sana? :)
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama 929 Sentia her zaman bana daha klas gelmiştir. Hatta sahihinden de bir aralar bordo renkli İzmir'de olan bir araç vardı. Acaba ne oldu...
Tekrar hayırlı olsun.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sevgili @Bayraktar öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
Açıkçası Cemşid için yaptığın tadilat işlerinden çok feyz almıştım :) İstanbul'da olsaydın bir tur kullanmak isterdim de... :D
Umarım kıymetini bilecek bir kişiye nasip olur.
Bu arada XEDOS değilde 929 Sentia daha uygun olmaz mı sana? :)
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama 929 Sentia her zaman bana daha klas gelmiştir. Hatta sahihinden de bir aralar bordo renkli İzmir'de olan bir araç vardı. Acaba ne oldu...
Tekrar hayırlı olsun.
Teşekkürler.
Sentia'ları görünüş olarak ben de çok seviyorum. Yalnız Türkiye'de Xedos'lardan 50-60 adet olduğunu varsayarsak Sentia'lardan 5-6 tane vardır. Bu nedenler parça sıkıntısı çok çok daha fazladır. Ayrıca yurtdışı sitelerde bile kayda değer parçalarını bulamamıştım biraz araştırdığımda... İkinci neden Sentia'ları yürütmek yakıt açısından daha zordur. Üçüncüsü benim kişisel görüşüm Sentia'ların Türkiye'ye gelenlerinde sunroof yok, bu artık olmazsa olmaz bir donanımdır benim için. Dördüncüsü de @MX9 Ahmet Abi'de Xedos var, bunlardan alıyor. :p
İzmir'deki bordo Sentia İzmit'e gitti sanırım. Sonra akıbetini bilmiyoruz. Sahibi intihara meyil ediyordu en son. :D
Şaka bir yana @HakanEMRE biliyordur belki sonrasını da... ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de böyle bakın belki hoşunuza daha çok gider. :p

aa.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
...Sahibi intihara meyil ediyordu en son. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bordo Sentia'nın sahibi geçen sene donanım habere 4-5 yıl önce açtığım alınık konusuna yazmış bende var diye. Bende meraktan kendisine ulaştım biraz muhabbet ettim aracın geçmişinden biraz söz ettim en sonunda ne kadar istiyonuz diye sordum, satmak vazgeçtim dedi :) ertesi gün bir arkadaşa söyledim oda iletişime geçmiş fiyatı sormuş 30 binlerde bir rakam söylemişti :)

Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Teşekkürler.
Sentia'ları görünüş olarak ben de çok seviyorum. Yalnız Türkiye'de Xedos'lardan 50-60 adet olduğunu varsayarsak Sentia'lardan 5-6 tane vardır. Bu nedenler parça sıkıntısı çok çok daha fazladır. Ayrıca yurtdışı sitelerde bile kayda değer parçalarını bulamamıştım biraz araştırdığımda... İkinci neden Sentia'ları yürütmek yakıt açısından daha zordur. Üçüncüsü benim kişisel görüşüm Sentia'ların Türkiye'ye gelenlerinde sunroof yok, bu artık olmazsa olmaz bir donanımdır benim için. Dördüncüsü de @MX9 Ahmet Abi'de Xedos var, bunlardan alıyor. :p
İzmir'deki bordo Sentia İzmit'e gitti sanırım. Sonra akıbetini bilmiyoruz. Sahibi intihara meyil ediyordu en son. :D

Kesinlikle haklısın. Ben bazen olaylara fazla duygusal yaklaşıyorum. :) Sentia Türkiye şartlarında can yakabilir. Yakıttan ziyade yedek parça işi baya sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. (arabayı kullanmazsam yakmaz mantığıyla yaklaştığım için :D) Ben zaten hayatımda tek bir sefer canlı olarak Tayland'da görmüştüm. Simsiyah, gidişi, duruşu mükemmeldi. Lastikleri ve jantları da orjinalden büyüktü ve arabayı daha modern ve spor gösteriyordu... Ama oralarda parça işinin sıkıntı olacağını da sanmıyorum, zaten her taraf Japon arabası kaynıyordu :)
Neyse Sentia boşver Xedos devam :D

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Yalnız @Bayraktar başkanım biz forum olarak - ben de dahil- Xedos ile seni çoktan nikahlamışız ha. Bir tek ben öyle düşünüyorum sanıyordum:)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Konunun ilk mesajına da eklemeni talep ediyorum... :)
Xedos için 5 günüm kaldı ve ben video mesajını kıyıya köşeye koyuyorum, çok haklısın abi. ;)
Benim kadar rahat adam yoktur herhalde. :p

Hatta bir link de 626 GE tanıtım kısmına iliştireyim de bu kasaların genel özelliklerini merak edenler için ikinci bir kaynak videomuz olsun. ;)

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bir-iki arkadaşa tavsiye edeceğim aracı. Çok güzel araç, nazar değmesin. Alıcısı da dikkat ederse torunlarına gösterir...

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Şimdiye kadar izlediğim en güzel tanıtımlar dan biri daha. Helal olsun abi.
Zaten cemşide bi klip çekmeseydin ayıp ederdin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt