Mazda 626 GE (1991-97) Balon Kasa Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokrates

Katılımcı
Bütün herkese olduğu gibi ustalarımıza da kapımız ardına kadar açık Hüseyin, Murat'ın bahsettiği usta Adem Usta... Forumda başka usta olmadığına göre, şu anda bir tek usta Adem Usta... ;)
doğru :)
bide hüseyin usta var (ben)
hüseyin usta arabam çalışmıyor neden olabilir acaba?
el cevab:
anahtarı çevirdin mi ?
:)

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Hiç terddüt etme keyifli bir araç söylentilerden ve şehir efsanelerinden uzak dur

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Kesinlikle bul ve al, 92 model 251000'de aldım, 2,5 yıl kullandım ve 297000'de sattım, alan arkadaş ta zaten daha önce kullanmış biri olduğundan, arabayı çalıştırdı, bir gaz verdi, stop etti, bir daha bastı marşa ve gaza, kaputu açtığı gibi kapatması da bir oldu zaten ve notere gidip satışı yaptık hemen...

böcek

Katılımcı
Yok hakan ben daha hevesimi alamadım 5 ay oldu arabayı alalı ama ağız tadıyla binemeden kaza yaptım.biliyosun 2 ay oldu haladaha onarılmadı aracım bi yapılsında allahın izniyle kullanim guzumu şu an için satmaya niyetim yok olursada zaten foruma koyucam önce :)

LG G3 GOLD

böcek

Katılımcı
Bu arada pek yeri deil ama uygulama markette gezerken street panorama diye bir uygulama görüp indirdim heryerin sokak sokak görüntüleri var çok hoş bir uygulama belkide herkes biliyordur bunun varlığını ama ben daha yeni keşfetttim :)

LG G3 GOLD

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt