Mazda 626 Aranıyor

SIZCE ARACLARDAN HANGISI

• A)1

Kullanılan: 1 16.7%
  • B)2

Kullanılan: 1 16.7%
  • C)3

Kullanılan: 2 33.3%
  • D)Hiçbiri

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gurkan_29

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323 1.6 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Merhaba abiler kardeşler yakın zamandır Mazda 626 bakıyorum temiz, bakımlı kurcalamamış ve uygun fiyata bulmaya çalışyorum model ve kasa olarak da;

1992-97/98 GE KASA
1998-02/03 GF KASA (Öncelikli)

Ful modeller tercihimdir arkadaşlar
Şu seçenekler için görüşleriniz alabilir miyim birde bilindik tanıdık çıkabilir mi? Otomobillerin sahipleri forumdan olabilir mi?

1.

2.

3.

Bu araçlar için görüşlerinizi alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Ben 3 numara diyorum. Bence diğerlerine göre daha diri duruyor. Ama öncelikle baktırmak lazım.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bence sedan modellerine bakın.626 yı 626 yapan sedan kasadır.HB ler sıradan bir araç dururken sedan heybetiyle göz kamaştırıyor.Tabi zevk meselesi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Motor düzgün yapılmış ise, 2 normal şartlarda 1 diyorum. Üçüncü guzu kozmetik olarak bakımsız gibi geldi bana.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Şu stejin kırmızı 626'yı gruptan biri alsın artık :/

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Bende 2 aydır bakıyorum ama maalesef eskisi kadar temizleri bulunmuyor 2 hafta önce izmire 98 modeli için 29 binliraya pazarlığı bitirmiştik ama gittiğimizde hüsrana uğramıştık cünkü araba beklentimizi karşılamadı o gün 2 tane 626 ya baktık ve hiç biri istediğimiz temizlikte çıkmadı hergün ilanları takip ediyorum istediğim temizlikte düşmesini bekliyorum bende şimdilik

Gurkan_29

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323 1.6 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben 3 numara diyorum. Bence diğerlerine göre daha diri duruyor. Ama öncelikle baktırmak lazım.
Evet mavi diri ve iç döşemesi temiz duruyor sadece kaporta da güneş yanığı ve boya işleri olması biraz kötü bir durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence sedan modellerine bakın.626 yı 626 yapan sedan kasadır.HB ler sıradan bir araç dururken sedan heybetiyle göz kamaştırıyor.Tabi zevk meselesi.

Abicim nedense benimde SW lar hoşuma gidiyor ya

Özenle yapılmışİlan No: 731110360
Mazda / 626 / 2.0 / Özenle yapılmış sahibinden.comda - 731110360.Kendi aracım ilgilenirsen

Abicim aracınız gerçekten güzel görünüyor ama ful modellere takdim kafayi biraz cok tesekkur ederim inşallah iyi bir mazdacıya layık olur aracınız.

Tifus

Sessiz
Araç Markası
1998-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback
Evet mavi diri ve iç döşemesi temiz duruyor sadece kaporta da güneş yanığı ve boya işleri olması biraz kötü bir durum

Abicim nedense benimde SW lar hoşuma gidiyor ya

Abicim aracınız gerçekten güzel görünüyor ama ful modellere takdim kafayi biraz cok tesekkur ederim inşallah iyi bir mazdacıya layık olur aracınız.
Eyvallah abicim sağolasın.hayırlısı olsun senin için

Gurkan_29

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323 1.6 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
1 numarali arac bana ait kardesim kesene ve gonlune yatan hangisi ise onu al saygilar ..☺☺☺
Çok tesekkur ederim. Sağolun. Bugün sizinle görüştük o zaman

Bende 2 aydır bakıyorum ama maalesef eskisi kadar temizleri bulunmuyor 2 hafta önce izmire 98 modeli için 29 binliraya pazarlığı bitirmiştik ama gittiğimizde hüsrana uğramıştık cünkü araba beklentimizi karşılamadı o gün 2 tane 626 ya baktık ve hiç biri istediğimiz temizlikte çıkmadı hergün ilanları takip ediyorum istediğim temizlikte düşmesini bekliyorum bende şimdilik
Evt Haklısınız
Motor düzgün yapılmış ise, 2 normal şartlarda 1 diyorum. Üçüncü guzu kozmetik olarak bakımsız gibi geldi bana.
Şuan bordo ile tam görüşemedim malesef telefon bekliyorum kendisinden
lacivert aracın sahibide sağolsun ilgilendi bilgilendirdi kendileri beni
1 numaralı aracın sahibi ilede konuştum oda gayet güzelce anlattı sağolsun kendisin zaten burda :)

Gurkan_29

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323 1.6 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
3 araçta olumsuz geçmiştir. Konuyu kapatabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt