Alınık Mazda 626 98 Ön Cam

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Merhaba GarajDostları.
Daha bugun sabah ve öglen hiç birşey yokken akşamönü eve gelirken. Ön camın kırıldıgını gördüm. Mahallenin veledi zinaları kapının önündeki meyve agaclarını hergün taşlıyorlar. O taşlardan biri ön cama gelip kırmış. Komşulukta bittiginden kimin yaptıgınıda ögrenemedik.
Malımıza çok düşüyoruz da sınanıyoruz bilemedim.
Velhasılı Kırmızılı’ya ön cam lazım.
Elinde olan ya da tavsiyesi olanlardan yardım bekliyorum.

BD63AC83-0916-4C79-8D10-DAEF7E7E89CC.jpeg

6CE14561-1097-41CE-9B9A-27362BE63AB2.jpeg

Ekli dosyalar

• EEACC0C3-4D66-4BEC-8C22-FA98AB88BE60.jpeg
    EEACC0C3-4D66-4BEC-8C22-FA98AB88BE60.jpeg
    439.6 KB · Görüntüleme: 18
  • D172600E-A7AC-4643-AD2E-8768FB6F8A32.png
    D172600E-A7AC-4643-AD2E-8768FB6F8A32.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 17

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu gibi durumlarda kimin yaptığını bulamamak daha hayırlı geliyor bana... Yoksa, üç kuruşluk mal için o şahsiyetler ile papaz olurdum... Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Konuyu açmadan evvel @HakanEMRE ’ye özel mesaj attım. Sagolsun yardımcı oldu.
Hafta sonuna kadar hallederim inşallah.
@Domestos Veli abi düşündükçe sinir olup nefret ediyorum, önce mahalleden başlayıp tüm ülkeye kadar sinir doluyorum. Bizde 80’lerin cocuguyduk ama böyle yamyam nefisli olmadık.
Aracımı her yıkamada tavanında ufak ezikler beliriyordu, megersem bu veledi zinalar taş atıyormuş. Cok söylenecek şey varda işte.
Gerek burdan yazan gerekse özel msj atan dostlara teşekkürler. Cam işini @HakanEMRE ile çözecegiz.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sönmemiş sigara izmariti atıp yakarlar arabayı Abi. Geçen sene branda alacaktım araba için. Kaporta üstünde sönmemiş izmaritlerin iz yaptıgını görünce vazgeçtim. Yamyam mahallesi buralar. Suri dolu, mini Halep gibi.
Brandanı çalmazlar inşallah.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sönmemiş sigara izmariti atıp yakarlar arabayı Abi. Geçen sene branda alacaktım araba için. Kaporta üstünde sönmemiş izmaritlerin iz yaptıgını görünce vazgeçtim. Yamyam mahallesi buralar. Suri dolu, mini Halep gibi.
Brandanı çalmazlar inşallah.

Aklıma oda geliyor ama risk alıyoruz işte.

Bende Suriyeliler mahallesinde oturuyorum, fotoya baksana evler çok kötü, mahallede 2-3 tane yeni bina var gerisi Kurtlar Vadisi Filistindeki evler gibi :)

Tifus

Sessiz
Araç Markası
1998-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Hatchback
Selamün aleyküm arkadaşlar.benim araçta muayneye gircek ön cam çatlak şöför tarafı.yardımcı olabilirmisiniz

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Selamün aleyküm arkadaşlar.benim araçta muayneye gircek ön cam çatlak şöför tarafı.yardımcı olabilirmisiniz
Bulunduğuz yerdeki oto camcılardan temin edebilirsiniz. 500-600 civarı fiyatı olur.
Çıkma olarak başka yerden de bulunabilir ama oto camlarını kargolar kabul etmiyor

Üst Alt