• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 6 KaraSevda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Ani bi kararla arabamı satmaya karar verdim arkadaşlar. Satma sebebim benim için totem olan 8 ayı doldurmuş olmam. 8 ay olunca içimden bişey geliyor ve yeni bir maceraya atılmak istiyorum. Biliyorum size biraz saçma gelebilir ama durum böyle. Yeni bir heyecan ve yeni bir macera için arabamı satmaya karar verdim. Tabi bunun arkasında biraz da maddi olarak sıkışmam da var. Umarım forumdan biri alır ve hakeden birine gider. Malum siteye daha ilan vermedim once burada alıcı bulsun istedim. Bilmeyenler için aracımdan kısaca bahsedeyim.
2006 model 2.0 motor otomatik Mazda 6. Bagaj kapağı hariç bel altında boyaları var. Tavan ve direklerde bişey yok. Değişen ve hasar kaydı yok. Kmsi 151800 civarı. Aracın bakımları uzun zamandır Adem Usta tarafından yapılmıştır. Fiyatım 52750. Fiyat konusunda yardımcı olurum.
43609
43610
43611
43612
43613
43614
43615
43616
43617
43618

Aracımın konusu

Ilan linkim
Sahibinden Temiz Bakımlı Mazda 6 Mazda / 6 / 2.0 / 2.0 / Sahibinden Temiz Bakımlı Mazda 6 sahibinden.comda - 676081619

Marka
Mazda
Model
6
Model Yılı
2006
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Kilometre
151800
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Siyah
Fiyat
52750
Motor Hacmi
2.0
Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Başlığı okuyunca direk içimden "nasıl ya?" dedim. :rolleyes:
Hayırlı satışlar olsun hocam.

8 ay olunca içimden bişey geliyor ve yeni bir maceraya atılmak istiyorum. Biliyorum size biraz saçma gelebilir ama durum böyle. Yeni bir heyecan ve yeni bir macera için arabamı satmaya karar verdim.

Bu arada yeni maceralar istiyorsanız heyecanınızı kaçırmayacak bir araç olarak Xedos'tan bir dal alın derim. Bir daha heyecanın "h"sini hissetmezsiniz. :p

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Başlığı okuyunca direk içimden "nasıl ya?" dedim. :rolleyes:
Hayırlı satışlar olsun hocam.

Bu arada yeni maceralar istiyorsanız heyecanınızı kaçırmayacak bir araç olarak Xedos'tan bir dal alın derim. Bir daha heyecanın "h"sini hissetmezsiniz. :p
Xedos heyecanı bize fazla gelir Hamdi:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı satışlar olsun inşallah hocam... Şaşırdım doğrusu. :(

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
hayırlısı olsun hocam buluşmadan bildiğimiz güzel bir araç alacak kişi çok şanslı.
kıymet bilecek birine gider inşallah.

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Hayırlısı olsun..Bende de aynı araç var.. bazen ben de satıp üst model m6 alayım diyorum ama piyasayı görünce; hem fiyatlar hem de çakallar vazgeçiyorum.. Siz takip ettiğim kadarıyla epey masraf yapıp aracı tam biniciye hazır hale getirdiniz. Ekonomik sorun harici sıkıntı yoksa satmamanızı önerirdim.. Gerçekten araçlarımız çok keyifli ve konforludur.. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt