• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 6 GG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Kısa zaman önce evi değiştirmem nedeniyle maddi imkansızlıklar nedeniyle severek aldığım Mazda 6 GG AT 2006 Model aracım satılıktır. İzmir'de aracı alırken yaptırdığım (İzmir Oto Expertiz) full paket expertize göre; sol arka çamurluk ile sol arka kapı değişik ve yine sağ arka çamurluk ile sağ arka kapının boyalı olduğu kaputta da ince boya var dendi ama önceki sahibi forum üyemiz @Montimpex cemil bey vernik atıldığını söylemişti Motor ve conta testi dahil sorunsuz. Ben aracı 5 ay önce Forum Üyemiz @Montimpex cemil beyden almıştım. Araçta 3.500TL civarında sol arka çamurluk değişimine ait hasar kaydı çıkıyor. Ben 5 aydır kullanıyorum en ufak sorun sıkıntı ve kaza yaşamadım aracın özelliklerini yazmak yerine eksiklerini yazılsa daha doğru olur diye düşünüyorum forumda mazda 6 namına bileni edeni çok zaten. Aracın 10.000 bakımı yaklaştı bir o yapılacaktı yalnız bizim memlekette fazla anlayan eden olmadığından Ankara'ya bakıma gidilecekti eksik gedik ne varsa yaptırılacaktı. Aracı daha önce İzmir'de Dündar ustaya motor ve şanzuman olarak gösterildi onun da begenerek tavsiye ettiği bir araçtır. Araca hiç LPG takılmamış ve orjinal 119.000km'de dir. Fiyatı 30.000'e kadar olan temiz araçlarla takas düşünebilirim.Fotolarını ve exper raporlarını en kısa zamanda ekleyeceğim inşallah.. Aracımın Forumda Kara ABB'i diye konusu var eksikleri fazlaları için vs. felan oradan da bilgilenebilirsiniz..

Marka
Mazda 6
Model
GG
Model Yılı
2006
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
119.000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Siyah
Fiyat
72.000
Motor Hacmi
2000
Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Rabbim her şeyi gönlüne göre versin
Hayırlı satışlar hocam

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Hayırlı satışlar hocam.. güzel araçtır..Allah gönlünüze göre bir araba nasip etsin..

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar hocam.. güzel araçtır..Allah gönlünüze göre bir araba nasip etsin..
Sağolun Cemil bey evi değiştirdik borca girdik ilk olarak borçları kapatacağım yeni araç alma düşüncem yok takas hariç.
Hayırlısı olsun :)
Sagolun Murat Bey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlısı olsun güzel araç Allah gönlünüze göre versin...
Amin Allah razı olsun Süleyman bey.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Eyvallah sağolasın Hakan Ustam..kısmet olarak 1-uno,2-broadway,3-lada veya Skoda düşünüyorum artık mazda bi süre hayal olarak kalacak..
Hayırlısı olsun bu üçlü arasından Broadwayi tercih ederdim. Diğerlerine göre daha seri bir araç, yürütme maliyetleri daha düşük elden çıkarması daha kolay

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlısı olsun bu üçlü arasından Broadwayi tercih ederdim. Diğerlerine göre daha seri bir araç, yürütme maliyetleri daha düşük elden çıkarması daha kolay
Aynen daha öncede broadway kullanmış biri olara mantıklısı parça ve usta yönünden broadway ama inşallah şimdilik gerek kalmayacak maddi sıkıntımın birazını atlattım inşallah @Domestos veli abi ilgilenenlere teşekkür edip kusura bakmamalarını dileyip satmaktan vazgeçtiğimi bildirir İlana kilit vurabilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt