Mazda 6 GG (2002-08) Navigasyon Hakkında

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Güle güle kullan üstad. cihazın hızı nasıl? güneş altında görünürlüğü nasıl? dimmer var mı? biraz detay isteriz mümkünse :)

Sağol Süleyman cihazın hızı gayet iyi dokunmatiği çok hassas, camlarda üç numara film olduğu için aracın içerisine fazla güneş ışığı girmiyor görüntü net :)
dimmer'in olup olmadığını bilmiyorum yalnız cihazda bir çok özellik var yarın biraz kurcalayıp detaylı bilgi veririm :)

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Hayırlı olsun özer cok isabetli bi secim olmuş maşallah aracın eksiği kalmadı iyi günlerde kullan

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağol Ahmet tek bir eksik kaldı marşpiyel Hertere sipariş vermiştim onu bekliyorum oda geldimi artık son noktayı koyacağım :)

Benim anlamadığım bu araca özel bir ürün, ama kesme biçme yapmadan neden takılamıyor?

Murat bu ürün makyajlı kasa ses sistemine uygun benim araçtaki ses sistemi için harici bir amfi takmak gerekiyormuş :)

İsmail bg

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Gg
Araç Renk ve Tip
Mavi - 136 HB
@özer hayırlı olsun güle güle kullan arkadaşım. Sana bir kaç sorum olacak aynı üründen ben de taktırdım fakat geri görüş kamerası açıldığında nesnelere yaklaşım uyarı sesi vermiyor sadece kamera görüntüsü var ve direksiyon kontrol ses artırma ve kısaltmada çalışmıyor. ayrıca tr yazılımı da yok nasıl ve nerede yükletebileceğim ile ilgili bir bilgin varmıdır . şimdiden teşekkür ederim.

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
@özer hayırlı olsun güle güle kullan arkadaşım. Sana bir kaç sorum olacak aynı üründen ben de taktırdım fakat geri görüş kamerası açıldığında nesnelere yaklaşım uyarı sesi vermiyor sadece kamera görüntüsü var ve direksiyon kontrol ses artırma ve kısaltmada çalışmıyor. ayrıca tr yazılımı da yok nasıl ve nerede yükletebileceğim ile ilgili bir bilgin varmıdır . şimdiden teşekkür ederim.
Bu durum benimde başıma gelmişti ses düğmeleri çalışmıyordu çözümü çok basit teybin arkasında güç giriş kablosunu çıkartıp yeniden takın benim sorun bu şekilde çözülmüştü kolay gelsin :)

Üst Alt