Mazda 6 GG (2002-08) 2.0 TE LPG ile Uyumlu mu?

SERHAT1299

Sessiz
Arkadaşlar 2004 mazda 6 lpg lı araç bakıyorum.motor lpg ye uyumlu mudur? Sorun yaşarmıyım.kronik sorunları var mı dır?sahibinden ilan no 200952730

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aklını karıştırmak istemem ama yazmadan da duramam... Aracın fiyatı piyasanın çok altında... Bu bende kuşku uyandırıyor, herhangi bir sorunu olup olmadığına, kilometresinin oynanmadığına baktırmadan alma derim...

Uyum konusunda ise sıkıntı olacağını sanmıyorum, en azından ben hiç sübap sorunu yaşadım diyen M6 sahibi duymadım...

Bu fiyata, sübap sorunu olsa da önemli değil, 1500-2500 TL arasında sübap sorunu çözülmekte...

SERHAT1299

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende sizin gibi şüphe duyuyorum araç için. Bu Nedenle kararsız kaldım.lpg konusunda sıkıntısız diyebiliriz oazaman

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bende sizin gibi şüphe duyuyorum araç için. Bu Nedenle kararsız kaldım.lpg konusunda sıkıntısız diyebiliriz oazaman

Bu şüpheyi ancak kontrol ederek aşabiliriz... Aynı şehirde olmak avantaj... Tolere edilebilecek masrafları varsa alınabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu araba 2300cc olması lazım ön tanpon orjinalse

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tampondaki far yıkama sisteminden mi bu kanıya vardın?? ::)

Bu duruma ancak; [member=131]özer[/member] açıklık getirebilir diye tahmin ediyorum...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alırken demek ki motor gücünede bakmak lazım.2.0 alıyoruz diye 2.3 alırız vallahi:) :D :D :D

Ruhsatta yazmadığı sürece sorun olmaz, güçlü kuvvetli olur ne güzel... Fakat, ruhsatta 2.3 yazıyorsa; vergi olarak biraz daha bağış yaparsın o kadar... :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ruhsatta yazmadığı sürece sorun olmaz, güçlü kuvvetli olur ne güzel... Fakat, ruhsatta 2.3 yazıyorsa; vergi olarak biraz daha bağış yaparsın o kadar... :D
Bazende ruhsatdaki yazanla vergi dairesindeki ayni olmuyor bunada dikkat etmek lazim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç 2.3 Motor Sport modeli imiş... Bilgilerinize... Fiyatının düşük olmasının tek nedeni bu olabilir bence...

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
evet veli abi araç 2,3 bundan dolayı fiyat düşük gibi ama aslında normal model 2004 yakından tedaylı bir inceleme yaptırın 5664 temizmi bakın serviztende servis kaydı bilgisi alın orda da sıkıntı yok ise hayırlı olsun
sonuçta bu aracı almasanız yine bu km relerde başka bir araç bakıcaksınız ama emin olun bu araç gibi saglam daha az sorunsuz olmuyacaktır bakımına dikkat edin her keze elletmeyin bundan sonrasıda biraz kısmet işi ..

Üst Alt