Mazda 323 BJ Hava Filtre Kutusu

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
İyi haftalar aracımı aldığımda üzerinde performans hava filtresi vardı kazan sökülmüş komple hem yakıt gideri fazla hemde gürültüyü artık çok kaldıramıyorum nereden bulabilirim çıkma yada yan sanayi yardımcı olabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi haftalar aracımı aldığımda üzerinde performans hava filtresi vardı kazan sökülmüş komple hem yakıt gideri fazla hemde gürültüyü artık çok kaldıramıyorum nereden bulabilirim çıkma yada yan sanayi yardımcı olabilir misiniz?
Bir kaç sonuç elde ettim internet üzerinden ama daha önce görmediğim için aynı ürün mü değil mi tereddütüm var linkleri de paylaşayım sizinle bakarsanız sevinirim

TRY 166.00 | Bu yüksek kaliteli hava filtre kutusu 1.8L Haima 3 için OEM: HC00-13-320M1
US $30.6 |This high quality air filter box for Haima 3 1.8L OEM:HC00 13 320M1-in Air Intakes from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

TRY 60.76 | Bu yüksek kaliteli hava filtresi kutusu mazda 323 ailesi için 1.6L (1.8) OEM: ZMWJ-13-320
US $11.2 |This high quality air filter box for mazda 323 family 1.6L (not for 1.8) OEM:ZMWJ 13 320-in Air Intakes from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
41989

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Konu ile alakası yok ama hava filtresi kutusunun üstünde BJ kasalarda sensörler mevcut mu?

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sizin araçtan arkadaşım da vardı akışmetreyi kutudan ayırıp ek bir boru parçası ile performans hava filtresine bağlıyorlar ve önermemelerinin nedeni hep akışmetreden ötürü diye biliyorum ben istersen yarın fotoğraf atabilirim.

Ayrıca o sensörleri ilk defa sizden duyuyorum. Keza belki tecrübesi olan kişiler de vardır eminim konu ile alakalı

bende üst kısmı mevcut.
Peki acaba paylaştığım linkleri kontrol edebildiniz mi hangisi bizim araçlara uygundur diye ?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Sizin araçtan arkadaşım da vardı akışmetreyi kutudan ayırıp ek bir boru parçası ile performans hava filtresine bağlıyorlar ve önermemelerinin nedeni hep akışmetreden ötürü diye biliyorum ben istersen yarın fotoğraf atabilirim.

Ayrıca o sensörleri ilk defa sizden duyuyorum. Keza belki tecrübesi olan kişiler de vardır eminim konu ile alakalı

Peki acaba paylaştığım linkleri kontrol edebildiniz mi hangisi bizim araçlara uygundur diye ?
Aracı park edince ayrıntılı fotoğraf atıcam büyük ihtimalle BA kasalara özel diye tahmin ediyorum

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Olur bakalım gönderirsen benim konu da kaynamazsa iyidir :D

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Yok daha iyi sisin konu üstte duruyor :D
Sensör bu biri hava akış metreye giriyor biri hava filtre kutusuna
41996

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Peki hiç kutuya gideni çıkarıp marşa bastın mı aracın tepkileri ne durum da diye

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Oksijen sensörü diye düşünüyorum o zaman o yanlış birşey söylemekte istemiyorum ne olur illa ki performans hava filtresi yapılabilir ben zannetmiyorum yapılamıcak birşey olduğunu.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Dün dönüş yapamadım. Hava filtre kazanı şuan bizde yok ama yakın zamanda gelebilirde. Gelirse 200₺ gibi bir fiyatı olur çıkma. Aliex'dekiler değerlendirilebilir aciliyet yoksa...

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Teşekkür ederim sağol bir zaman veremiyosunuz sanırım ne zaman geliceğine dair ?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Zaman belirtemiyorum maalesef. Sürekli ihale ile alınan kazalı araçlar oluyor. 1.8 ne zaman denk gelir bende bilemiyorum

Üst Alt