Satılık Mazda 323 BJ 1999 Yedek Parçalar

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
merhabalar bir satılık ilanım varmış düzenleyerek yeni çıkan parçalarıda ekleyip birazda olsa ekonomiye can vermek istedim ;)
parça fiyatları yüksek kalan olursa tartışabiliriz her birinde sitemiz üyelerine fiyatta yardımcı olunur.
Radyatör kapağı(sıfır);
mazda 323 bj 1999 1.8 için aldıım orjinal radyatör kapağım yan sanayi radyatör ile uyum sağlamadı kerata :D
daha poşetinden çıkaramadık servisden kampanya ile 76 tl ye alınmıştır
farklı motor seçeneklerine uyumu ile ilgili bilgi sahibi değilim malesef :(
istediğm fiyat ; 50 tl

çıkma orjinal bobinler;
aracımın üzerindeki bobinleride kıllıkdan yeniledim yenilediğimde sürüşde pek bir fark olmadı sağlam diyebiliriz hiç korozyon yok ustam bunlarda yenilenmiş dedi ama bakım kağıdında vs bir not bulamadığım için ben 265binde diye biliyorum bobinler orjinal çıkmadır üzerinden çıkan buji kabloları ile beraber verilecektir .fiyatı 200tl
fotoğraf eklenecektir
çıkma ön davlumbazlar (sağ-sol);
bunlarda çıkma orjinaldir durumları fena değil bir kaç yerde yırtık görmüştüm yine fotoğraflar eklenecek 2si için 40tl
4 kapı için çıkma cam çıtası;

yine yenilediğim cam çıtalarından kalan cam çıtaları üzerinde kronik kırıklar vardır o yüzden yeniledim ama yine almak isteyen olabilir 4ü için 75tl
sol kapı fitili ,sol kapı toz fitili ;

sol kapı fitillerini ve gergilerini yenilediğim için buradan çıkan fitillerde boşa çıktı bazı bölgelerinde tamiratlar var ama eksik ve tamamlamak isteyenler olabilir bu iki fitil içinde 40TL
MAHER 1990>95 buji KABLOSU ;

böyle bir buji kablosu var kutusunda 60 tl ye almıştım şimdiki fiyatı nedir bilmiyorum bunu aldıktan sonra orjinal buji kablosu siparişi verdiğim için boşa çıktı hiç kullanılmadı bizim arabalara oturuyor ama galiba bg kasalara ait tam anlamadım fiyatı 50tl

hepsine foto eklenecektir benim telefon hiç güzel çekmediği için ekleyemedim ama ilanı düzenlemeye de anca vaktim oldu kusura bakmayın :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst Alt