Mazda 323 BG Sedan Reflektör Aranıyor

Araç Markası
1990 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
selamün aleyküm. üstadlar bana 1990 mazda 323 sedan BG arka reflektör lazım. hani bagaj kapağında 2 stop lambası arasında olan elinde olan varsa satın almak istiyorum kargo ile yollayabilecek birileri varsa irtibata geçelim lütfen şimdiden teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ve Aleykümselam... Mazda piyasası çok geniş değil, internet ortamında araştırma yaparak, çıkmacılardan temin edebilirsin, forumda bire bir parça satışı veya çıkma olarak ilgilenen üyemiz yok maalesef.

Araç Markası
1990 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
hadi yaa internetten bakıyorum da cıkmacılarda hep kırık parçalar var onlarada 300 tl sağlam olanada 600 tl civarı fiyat verdiler yaa çok fazla geldi. nası yapıcam bilmiyorum.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Araç Markası
1990 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
işte bende bunu kastediyorum nerdeyse 500 tl o parça o para etmez ya çok pahalı :'(

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
işte bende bunu kastediyorum nerdeyse 500 tl o parça o para etmez ya çok pahalı :'(
Herhangi bir parçanın veya malın, etiketini edip etmemesi, ihtiyacı olan kişinin ödeme gücü veya niyeti ile ilgilidir... Bu duruma da, dünya ekonomi/iktisat tarihinde "piyasa" denilmekte... :)

Senin kafandaki ilk düşünceler, nereden bulabilirim veya bulabilir miyim? Şeklindeyken şimdi, bulabildiğin ürün fiyatının ederini sorguluyorsun, hepimiz insanız bu gayet normal bir durum, eleştirmek için yazmıyorum... Ama; o ürün 500 lira ve senin ihtiyacın var... ;)

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Parça pahalı geliyorsa, arabanın üzerinde parça varsa tamir yapılabilir. Tekrar kırmızıya kaplatıp kullanabilirsiniz. Veli abinin dediği gibi bu parçaya ihtiyacınız var ve bu fiyat..

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
hiç yoksa ve tamamlamayı düşünüyor iseniz çıkma az hasarlı olanı alırdım.

Üst Alt