• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Herkese iyi bayramlar...

Kısıtlamalar sebebiyle fotoğraf çekemediğim için sahibinden.com ilanını bir süre erteledim, ama öncesinde ilan burada olsun istedim.
Aracı çoğunuz her şeyiyle biliyorsunuz. Bakımları günü gününe yapılan, bir kuruş dahi sakınmadığım şanslı bir araçtır.
Bakım ve harca listemiz (hepsi ayrıntılı şekilde dosyalı olarak teslim edilecek) şu şekilde;

Şu an araca yapılması gereken bir masraf bulunmamaktadır. Periyodik bakıma bile gerek yok.
Araç ile ilgili konularımız;

Marka
Mazda
Model
3
Model Yılı
2011
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel 5 vites
Kilometre
221000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Gri
Fiyat
140000
Motor Hacmi
1600
Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Abi hayırlı alışverişler diliyorum. Her son, yeni bir başlangıç diyebilir miyiz?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi hayırlı alışverişler diliyorum. Her son, yeni bir başlangıç diyebilir miyiz?

Teşekkür ederim, ama bu soruya net olarak cevabım evet değil maalesef :)

Bir kaç seçenek var önümde;
1- Aracı sat, kredi çek 200-250 bin tl bandında bir şey al. (hyundai genesis)
2- Aracı sat, 20-30 bin tl civarı hobi aracı al +kredi çek ve 0 km dizel araç alıp kiraya ver. ( belli değil + egea 1.3 dizel en boşline)
3- Aracı sat, kendine araç alma, dizel araç alıp kiraya ver. (egea 1.3 dizel en boşline)
4- Aracı sat, dövize yatır.
5- Aracı sat, borçlanmayacak şekilde aklındaki araçlardan birini al. (hyundai coupe (çakma ferrari) 07-09 arası makyajlı kasa)
6- Bir kaç boyunca balkanlarda krallık yap :D

Bunlardan biri olacak ama henüz net değilim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkür ederim, ama bu soruya net olarak cevabım evet değil maalesef :)

Bir kaç seçenek var önümde;
1- Aracı sat, kredi çek 200-250 bin tl bandında bir şey al. (hyundai genesis)
2- Aracı sat, 20-30 bin tl civarı hobi aracı al +kredi çek ve 0 km dizel araç alıp kiraya ver. ( belli değil + egea 1.3 dizel en boşline)
3- Aracı sat, kendine araç alma, dizel araç alıp kiraya ver. (egea 1.3 dizel en boşline)
4- Aracı sat, dövize yatır.
5- Aracı sat, borçlanmayacak şekilde aklındaki araçlardan birini al. (hyundai coupe (çakma ferrari) 07-09 arası makyajlı kasa)
6- Bir kaç boyunca balkanlarda krallık yap :D

Aracı satma diye bir seçenek yok.. O zaman aracı sat önce..

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Burada ufak bir değişiklik söz konusu. Dün gece malum sitede dolaşırken bir model dikkatimi çekti, o an; ulan bu zamana kadar niye aklıma gelmedin sen diye uzun uzun düşündüm :D bu modeli zamanında 0 olarak bayiide incelemiş, kuzenim için pazarlık yapmış ve neticesinde kredi çıkmayınca koşarak uzaklaşmıştık :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Burada ufak bir değişiklik söz konusu. Dün gece malum sitede dolaşırken bir model dikkatimi çekti, o an; ulan bu zamana kadar niye aklıma gelmedin sen diye uzun uzun düşündüm :D bu modeli zamanında 0 olarak bayiide incelemiş, kuzenim için pazarlık yapmış ve neticesinde kredi çıkmayınca koşarak uzaklaşmıştık :D
Kesin ucube bir şeydir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt