• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 Touring

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Piyasa uçtuğundan beri fiyatlar Hakkında yorum yapmıyordum, fakat Touring donanım bl için fiyat fazla... Ancak, akademisyen makine mühendisinden araç olunca (bakımlı vs. olması açısından) bu fazlalığa değer belki... :cool:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mustafa, Mutlu kendi ilgilenmiyor ya da tenezzül etmiyorsa araç hakkında açıklamayı da sen yap madem. Değişen boyanan tramer rutin bakım vs hakkında bilgi verirsen, düşünenler için süreci hızlandırır.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mustafa, Mutlu kendi ilgilenmiyor ya da tenezzül etmiyorsa araç hakkında açıklamayı da sen yap madem. Değişen boyanan tramer rutin bakım vs hakkında bilgi verirsen, düşünenler için süreci hızlandırır.
İlan da yazıyor abi.
Ben den rica etti ben de ilanı açı verdim. Siz ne biliyorsanız Bn de aynısını biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tramer sağ ön çamurluk yüzeysel boyama 600 küsür.
Sol çamurluk ön yarısı boyandı lokal sacda düzeltme yapıldı far değişti sisfarı kapağı değişti o nedenlerle 1700 küsür

Subaplar, poryalar, teker bilyeleri, orta aks taşıyıcı bilyesi, v kayış bilyeleri sıfırlandı ntn marka ile.

Arka z rot, denge kolları değişimiş

Son düzenleme:

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Mutlu nerde kendisi niye paylaşmıyor ? Hayırlı satışlar olsun

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Hayırlı satışlar olsun. Gönül isterdi ki Mutlu Hocam kendisi açsaydı konuyu. Hakkında hayırlısı olsun.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2014de power sense 81 bin tl idi...
Aynen öyle... Soul donanımın ilk çıkış fiyatı da 54 bin liralar civarındaydı galiba. Şimdi Bl touring vermiyorlar baksana... :ckkmk:

Hayırlı satışlar...
Aracın ekstralarını çoğu insan dikkate almıyor maalesef. Araç touring ama impresiveden donanımlı. Ama alıcı buna bakar mı !!!

İmpresiv'den donanımlı demek biraz iddialı olmuş hocam... ;) Donanımdan kasıt, eklenen aksesuarlar ise o zaman belki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt