• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 PowerSense

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murad

Katılımcı
Merhaba arkadaşlar,
Geçen seneden beri severek kullandığım aracımdan ayrılmak zorunda kalıyorum. Malum pandemi dolayısıyla aile bütçemizi biraz küçültmeye karar verdik. 40 yaşındayım ve ilk kez sahip olduğum bir araçtan bu kadar memnunum. Eski Alfa'larımı da seviyordum ama Mazda sorunsuzluğu, konforu ve donanımlarıyla bana çok başka keyifler yaşattı. Elimden geldiğince titiz kullandım. Zaten konusu da var burada. Malum piyasa koşullarında aracı satıp daha uygun fiyatlı bir araç alıp kalan parayı bütçe temizliğinde kullanacağım. Bu fiyatlar akıl almaz bir şekilde değişiyor ve bu da malesef ülke ekonomimizin nereye gittiğinin en önemli kanıtlarından. Henüz 4-5 ay önce eşimle Mazda 3'ü satıp Mazda 6 mı alsak, cx5 mi alsak diye düşünürken pandemi planlarımızı ciddi bozdu. Umut ediyorum ki pandemi sonrası en hızlı şekilde yeni bir Mazda ile aranıza katılacağım. Mazda gönlümüzü değişmez bir arzuyla fethetti.
İlan linkini eğer mahsuru yoksa buraya da bırakıyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa konuşabiliriz.

Mazda / 3 / 1.5 SkyActive-G / Power Sense / Mazda 3 Power Sense sahibinden.comda - 852445318

Marka
Mazda
Model
3
Model Yılı
2014
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
66800
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Lacivert
Fiyat
175.000
Motor Hacmi
1.5

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı satışlar olsun inşallah, umarım iyi insanların işi rayına oturur... :harika:

murad

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok teşekkür ederim.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Hayırlı satışlarınız olsun, en kısa vakitte pandeminin olumsuz sonuçlarından sıyrılıp daha güzel bir Mazda sahibi olmanız dileğiyle.

murad

Katılımcı
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Hayırlı satışlar. Umarım istediğiniz gibi olur herşey...

murad

Katılımcı
@murad

Araç satıldı mı?
Buraya bilgi bırakmayı unuttum, kusura bakmayın lütfen. Evet satıldı malesef ve malesef tekrar bir Mazda alamadım. Saçma bir Ford ile idare ediyorum. Yine de forumu takipteyim, mutlaka Mazda ile geri döneceğim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Buraya bilgi bırakmayı unuttum, kusura bakmayın lütfen. Evet satıldı malesef ve malesef tekrar bir Mazda alamadım. Saçma bir Ford ile idare ediyorum. Yine de forumu takipteyim, mutlaka Mazda ile geri döneceğim.

Hayırlı olsun inşallah. :harika:

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt