Mazda 3 Kaliper,Jant Boyama ve Kaliper Kapak Montajı

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Arka sac bence güzel durmuyor karamel kırmızı bence yakışmaz yakın renkler hos durmaz karamik rengi olur yada açık renk metalic, beyaz,sarı, gümüş gibi şahsi fikrim.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Arka sacı kesinlikle boyama @kadir birkaç örneğini gördüm kampana gibi duruyor hiç yakışmıyor , renk olarak metalik bronz düşünebilirsin (ısı dayanımı nasıldır bilmiyorum)veya turuncuya kaçan sarı hoş durabilir

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Arka sac bence güzel durmuyor karamel kırmızı bence yakışmaz yakın renkler hos durmaz karamik rengi olur yada açık renk metalic, beyaz,sarı, gümüş gibi şahsi fikrim.

Arka sacı kesinlikle boyama @kadir birkaç örneğini gördüm kampana gibi duruyor hiç yakışmıyor , renk olarak metalik bronz düşünebilirsin (ısı dayanımı nasıldır bilmiyorum)veya turuncuya kaçan sarı hoş durabilir

Biz de bugün bu mevzuyu konuştuk, net karar veremedik :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Yeşile kaçan sarı olursa yakışmaz , yani şöyle diyeyim Fenerbahçe sarısı yeşile kaçan bir tondur yakışmaz, Gs sarısı turuncuya kaçan tondur yakışır (Fenerbahçeliyim :D)

Linkteki renk çok güzel olur ,bronz dediğim renkle anlatmaya çalıştığım bu tarz bir renk ,bence direk linkteki renge boyat ama arka sacı kesinlikle boyama istersen ilk önce birinde arka sacı boya beğenirsen devam et beğenmezsen mat siyah boya atarsın üstüne

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yeşile kaçan sarı olursa yakışmaz , yani şöyle diyeyim Fenerbahçe sarısı yeşile kaçan bir tondur yakışmaz, Gs sarısı turuncuya kaçan tondur yakışır (Fenerbahçeliyim :D)

Linkteki renk çok güzel olur ,bronz dediğim renkle anlatmaya çalıştığım bu tarz bir renk ,bence direk linkteki renge boyat ama arka sacı kesinlikle boyama istersen ilk önce birinde arka sacı boya beğenirsen devam et beğenmezsen mat siyah boya atarsın üstüne

''Boyat'' derken neyse duymamış görmemiş farz ediyorum. :D:D:D

Bronz olan diyon yani.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
En iyisi hanıma sorim ;)

Cevap; fiyatı görene kadar bronzdu sonrasını yazmayayım ;)

Üst Alt