Mazda 3 Hakkında Sorularım Var

metuva

Sessiz
Araç Markası
Honda
Araç Renk ve Tip
Füme- Sedan
Bütçem dizele yetmiyor açıkçası bir de yılda 10.000 km den fazla yapmayacağım için dizel almak çok mantıklı gelmiyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bütçem dizele yetmiyor açıkçası bir de yılda 10.000 km den fazla yapmayacağım için dizel almak çok mantıklı gelmiyor...
Yakın zamandaki piyasa bilgisine sahip değilim. Önceden, sıfır fiyatına ikinci el dizel bulunabildiği için bu tavsiyeyi yapmıştım.

Normal şartlarda da dizel motorlu araçlara sıcak bakmam, fakat Mazda'nın 3'lere koyduğu dizel motor bambaşka bir teknoloji. Dışarıdan dizel olduğunu anlamak için davlumbaz veya ön panjurun oraya kulak vermek gerekiyor.

Hakkınızda hayırlısı diyelim öyle olsun inşallah.

metuva

Sessiz
Araç Markası
Honda
Araç Renk ve Tip
Füme- Sedan
160.000 civarında alınabilecek f/ p ve donanım arabası olduğundan dolayı Mazda 3 düşünüyorum. 2. eli yok algısı biraz Korkutuyor sadece...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
160.000 civarında alınabilecek f/ p ve donanım arabası olduğundan dolayı Mazda 3 düşünüyorum. 2. eli yok algısı biraz Korkutuyor sadece...
Nakit ihtiyacı sebebiyle (Allah göstermesin) ani gelişen olaylarda, piyasa aracı gibi gitmez ama uzun vadede yazdığım gibi zarar ettirmez, düzgün, bakımlı Mazda'nın kaç modeli olursa olsun rahatlıkla satılır. Satılıyor. :)

Power veya Sense sizi pişman etmez.

Üst Alt