Mazda 3 Far Yıkama Kapağı

İmmortal

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Güz Kahverengi - Hb
Merhaba arkadaşlar Mazda 3 2012 model araç için far yıkama kapağını AliExpress ten temin edebilmek için arama motoruna ne yazmamız gerekiyor günlerdir arıyorum sürekli başka modeller çıkıyor karşıma ve son olarak Mazda Japonya’nın mail adresini bilen varmı aranızda herkese teşekkürler

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Merhaba arkadaşlar Mazda 3 2012 model araç için far yıkama kapağını AliExpress ten temin edebilmek için arama motoruna ne yazmamız gerekiyor günlerdir arıyorum sürekli başka modeller çıkıyor...
Üretimi durmuş olabilir. Üretimi devam ederken zebil gibi olan ilanlar üretim bittikten sonra bulması zor oluyor tek tük satıcı olduğu için. Parça yada OEM numarası ile arama yapmayı deneyin, tabi parça nosunu biliyorsanız.

O parça servisten de sipariş edilebilir, çok pahalı değildir sanırım.

Uyumlu Ford modelleri de olabilir. Ford parçacıları gezip araç üzerinde denemek lazım

İmmortal

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Güz Kahverengi - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hocam teşekkür ederim fakat bu linkteki aramaya baktım burda bilgilerde Mazda 2012 diye bir açıklama yok ölçüleride yazılmadığı için sipariş vermek sıkıntı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üretimi durmuş olabilir. Üretimi devam ederken zebil gibi olan ilanlar üretim bittikten sonra bulması zor oluyor tek tük satıcı olduğu için. Parça yada OEM numarası ile arama yapmayı deneyin, tabi parça nosunu biliyorsanız.

O parça servisten de sipariş edilebilir, çok pahalı değildir sanırım.

Uyumlu Ford modelleri de olabilir. Ford parçacıları gezip araç üzerinde denemek lazım
Teşekkürler hocam bakacağız artık, serviste 400 tl diyorlar küçücük kapağa

Fatih

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hocam teşekkür ederim fakat bu linkteki aramaya baktım burda bilgilerde Mazda 2012 diye bir açıklama yok ölçüleride yazılmadığı için sipariş vermek sıkıntı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler hocam bakacağız artık, serviste 400 tl diyorlar küçücük kapağa

Bir satıcıdan ürünü tedarik etmesi için rica ettim. Ürünü paylaşıyorum.

gencber

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Ufak bir kaza geçirdim sağ far yıkama yapağı kırıldı Aliexpress dışında hiçbiryerde bu parçayı bulamadım en son Japon araçları oto parçacım Diyarbakırdan getirtiyor inşallah yarın elimde olacak.

Üst Alt