Mazda 3 BM Skyactiv Navigasyon İşlemleri

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Ben direk sd kartı takın uyarısı alıyorum toolboxtan o sırada analiz ediyor yada baslıyor olabilirmi ne kadar bir süreden bahsediyoruz tahminen 3 dk 5 dk??

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
durum bu :)

Ekli dosyalar

• 20160621_195607.jpg
    20160621_195607.jpg
    40.2 KB · Görüntüleme: 222
  • 20160621_212323.jpg
    20160621_212323.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 224

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tam süreyi hatırlamıyorum ama daha uzun bir süre. Şöyleki toolboxun sol alt tarafında yazılar gelecek analiz yapıldığına dair. Takın o şekilde bırakın. Zaten analiz tamamlanınca güncelleme menüsü vs aktif oluyor.

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
işletim sistemi sürümü 51.00.300 mzd connect te daha yüksek bir versiyon vermiyor sitede

Sizin versiyonda nasıl bir tepki verecek açıkçası bilmiyorum. Çünkü hem benim denediğim iki versiyon hemde yurtdışındaki kaynakta bahsedilen versiyonlar hep v55 üzeri.

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
kendi sitesinde yok ama forumlarda yüksek versiyon işletim sistemini buldum ona yükselticem,
şimdi sakladığımız orjinal volansrelease dosyasını NNG update usb step 2 ye atıp geri yüklemem gerekiyor değilmi normale dönmek için

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
kendi sitesinde yok ama forumlarda yüksek versiyon işletim sistemini buldum ona yükselticem,
şimdi sakladığımız orjinal volansrelease dosyasını NNG update usb step 2 ye atıp geri yüklemem gerekiyor değilmi normale dönmek için

Aynen step2 deki şekilde sakladığınız orjinal dosyayı araca geri upload etmeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaparken SD kartı çıkarmayı unutmayın. Aracın versiyonunu güncelleme ile ilgili forumda konu mevcut. Kerim abi hazırlamıştı. Mazda 3 Skyactiv Multimedya Sistemi Güncelleme Hatta bende o anlatımla cmu150_EU_56.00.513B 'e aracı güncelledim.

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Aynen step2 deki şekilde sakladığınız orjinal dosyayı araca geri upload etmeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaparken SD kartı çıkarmayı unutmayın. Aracın versiyonunu güncelleme ile ilgili forumda konu mevcut. Kerim abi hazırlamıştı. Mazda 3 Skyactiv Multimedya Sistemi Güncelleme Hatta bende o anlatımla cmu150_EU_56.00.513B 'e aracı güncelledim.
servisle konuştum şimdi cmu150 eu 56.00.513 B ye geçeceğim bende inşallah :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
az evvel yüklemeye başladım herşeyi harfiyen yaptım,fail safe düzgün yüklendi ama yeniden yükleme paketi paket sertifikası doğrulanamadı hatası veriyo çok canım sıkıldı bırakıp çıktım eve,kendimden şüphe edecem artık nerdeyse:)

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
az evvel yüklemeye başladım herşeyi harfiyen yaptım,fail safe düzgün yüklendi ama yeniden yükleme paketi paket sertifikası doğrulanamadı hatası veriyo çok canım sıkıldı bırakıp çıktım eve,kendimden şüphe edecem artık nerdeyse:)

Olabilir hiç canını sıkma :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
hemen bir soru orjinal volan release dosyasını(farazi olarak soruyorum) geri düzgün olarak yükleyememiş olsak,böyle bir hata alırmıyız ya da fail safe düzgün yüklendiğine göre volans release dosyasında bir hata olmadıgı sonucuna varabilirmiyiz ???
:p

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
:)
seviyorum kendimi ve şüpheciliğimi,
elimdeki dosyaların bir şekilde düzgün olmadığını düşünerekten farklı kaynaklardan yeni isletim sistemi indirdim ve evet boyutlarında az da olsa fark vardı haydi birde bunu deneyeyim ne kaybederim diyerek indim guzuya yaklaşık 45 dklık mahsur kalma sonucunda hallettim geldim :)

Ekli dosyalar

• 20160623_135211[1].jpg
    20160623_135211[1].jpg
    72.9 KB · Görüntüleme: 172

telal64

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Sedefli İnci Beyaz
herkese hayırlı olsun güle güle kullanın :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Navigasyonu yükledikleri,fakat adres dışında rota secemiyoruz. Ada gore ara falan olmuyor

Üst Alt