Mazda 3 BL Satılırsa Ne Almalı?

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Bir iki dostum israrla arabami almak istiyorlar. Yerine almayi dusunecegim bir arac olmadigindan arkadaslari salliyorum.

Oncelik tip olmak uzere, yerine daha ucuz yada daha pahali ne alinabilir? Lpg şart.

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bir iki dostum israrla arabami almak istiyorlar. Yerine almayi dusunecegim bir arac olmadigindan arkadaslari salliyorum.

Oncelik tip olmak uzere, yerine daha ucuz yada daha pahali ne alinabilir? Lpg şart.
Kia Ceed Dizel alabilirsin üzerine biraz ekleme yaparak. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Valla ben de değişeyim diyorum ama üstüne 10bin tl bile eklense alınabilecek araç yok. Aurisler, golfler, leonlar uçuşta. Focus olabilir belki. Astraların kronik sorunları çok. Hiçbirinin tipi de bi mazda değil.
Ama benim gözümde astra j 1.4t 2012 sonrası, peugeot 308 2014 sonrası kasa, focus 2014 sonrası kasalar alınabilir geliyor. Bir yandan da satıp yeni araç almakla kim uğraşcak diyorum sonra. Bütçe 60 üstüne çıkabilirse eğer Mitsubishi asx de mantıklı geliyor sadece manuel seçeneği olmasına karşın.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Araçtan memnunsanız alıcıları sahibinden.com'a yönlendirin bence :)

Yok ben satarım derseniz de kriterlerinizi bilmiyorum ama Accord tavsiye ederim :)
Araçtan çok memnunum. Satmayı da düşünmüyordum ama her gün illaki muhabbeti oluyor. Bizim kuyruk da bir dikelirse zor iner :) 2001-2005 Arası accord ve Mitsubishi Asx lere bakıyorum açıkçası. Ama ikisini de deneme imkanım yok. Sadece tipleri hoşuma gidiyor.

Valla ben de değişeyim diyorum ama üstüne 10bin tl bile eklense alınabilecek araç yok. Aurisler, golfler, leonlar uçuşta. Focus olabilir belki. Astraların kronik sorunları çok. Hiçbirinin tipi de bi mazda değil.
Ama benim gözümde astra j 1.4t 2012 sonrası, peugeot 308 2014 sonrası kasa, focus 2014 sonrası kasalar alınabilir geliyor. Bir yandan da satıp yeni araç almakla kim uğraşcak diyorum sonra. Bütçe 60 üstüne çıkabilirse eğer Mitsubishi asx de mantıklı geliyor sadece manuel seçeneği olmasına karşın.
Asx, benim de sonraki aracım olacak gibi.
60 bin liraya kadar düşmüş skyactiv varken tavsiye ederim hocam.

Satılık - Mazda 3 Skyactive Motion 2014 - 55.500 Km

:)
Çok güzel bir seçenek ama lpg işi sıkıntı.

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Araçtan çok memnunum. Satmayı da düşünmüyordum ama her gün illaki muhabbeti oluyor. Bizim kuyruk da bir dikelirse zor iner :) 2001-2005 Arası accord ve Mitsubishi Asx lere bakıyorum açıkçası. Ama ikisini de deneme imkanım yok. Sadece tipleri hoşuma gidiyor.

Asx, benim de sonraki aracım olacak gibi.

Çok güzel bir seçenek ama lpg işi sıkıntı.
Valla mazda en kaliteli iç mekana sahip japon olduğu için asx mazda 3 ü aratır diye düşünüyorum.
Skyactiv-g de lpg sıkıntı değil. Ediz hoca kullanıyor sıkıntısız, 8bin km yi devirdi bile.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tam zevk makinesi ama.

1.224,00 TL x 2 mtv si... üstüne bu benzin fiyatları ile ocağa incir ağacı diker :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Benim görüşüm 100 tl altinda ise bütceniz Bm kasa. Ama üç haneli rakamlara çıkcaksanız 100 bin üstü gibi kesinlikle önden çeker degil arkadan itis tercih ederim. Üç haneli rakamlar arkadan itis araca veya zevk meselesi jeeplere verilir önden cekere verilmez markasi ne olursa olsun. Örnegin Mersedes Cla 100 bin ustu almam neden önden çeker, F30 varken almam. Arkadan itisin tadi farkli 100 bin üstünü hakediyor sürus lezzeti farkli

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu araç 50 binden satıldı, bir kaç ay önce. Yolda turbo patlatmış. Sahibi yaptırmış ve ilana 75 bin'den koymuştu daha 15-20 gün önce. Şimdi ise 62 bin tl :)
Uzun bir dönem @Belash in envanterindeydi... Satılıktı... Gerçi hâlâ satılık. :)

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Eskiden varsa yoksa opeldi özellikle Astra. h ve j kasa kullandım.bk kasası olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine bl kasa aldım.bu paraya bu özellikte başka araba yok.bu arabayı satsam ayni kasanın dizelini alırdım.hayat bana göre fiyat-performandtir.bu paraya bu araba kesinlikle satılmaz.satilirsa yine Mazda derim

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Kimin bedduasini aldim da mazda aldim bilmiyorum:) degistirmeye niyetleniyorum birçok araca olabilir diye bakmak istiyorum bir bahane bulup yine mazda bakıyor buluyorum kendimi :) ah şu bm kasaya da sunroof koysalardi en büyük takıntim o.

Üst Alt