Alınık Mazda 3 BK Otomatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şimdiden hayırlı olsun diyerek çalışmalara başlayalım. :)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
inşallah en kısa zaman da gönlünüze göre bir araç bulunur hocam.

crazy_mzdcı

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
amin abi..Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 36.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 526538996..bunu takip ediyorum arkadaşın cenazesi varmış 1 haftadır dönecek..lpg ne zaman takıldı siz kaç km de aldınız gibi sorulara ben size dönerim irtibatı koparmayalım dedi kaldı rahatsız etmek istemiyorum şimdi ..2. sahibiymiş boya kesin yok dedi..subaplardan korkuyorum hevesimizi kursağımızda bırakmasın

birde ederi nedir sizce..ilanı veren arkadaşta görüyorsa ustaların dediğinden fazlasını vermem:)

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
amin abi..Mazda 3 1.6 Dynamic 2005 Model 36.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 526538996..bunu takip ediyorum arkadaşın cenazesi varmış 1 haftadır dönecek..lpg ne zaman takıldı siz kaç km de aldınız gibi sorulara ben size dönerim irtibatı koparmayalım dedi kaldı rahatsız etmek istemiyorum şimdi ..2. sahibiymiş boya kesin yok dedi..subaplardan korkuyorum hevesimizi kursağımızda bırakmasın

birde ederi nedir sizce..ilanı veren arkadaşta görüyorsa ustaların dediğinden fazlasını vermem:)
lpg ne zaman takılmış???
daha önce subaplar yapılmış mi??
bunları öğrenin.subap sorunu varsa da fiyat da ona göre anlaşırsnz..subap sorunun maliyeti de ortalama 2 bin ile 3 bin arası değişiyor hocam.

crazy_mzdcı

Sessiz
bir öğrensem işte..bu subapların sıkıntılı olduğunu bar ölçümü ve ses dışında öğrenme şansımız var mı acaba..malum lpg ,km işinde oyun çok belki satan adam da tam bilmiyor..yarın bir daha arayacam fiyat yüksek mult.med.ekran bu araca gitmiyor bence bide onun pazarlıkta fiyatıyla uğraş:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sorun sıkıntı yoksa 35 verilir. Yarımca sanayi sitesinde Gülünce Otomotiv var oraya gösterebilirsin...

crazy_mzdcı

Sessiz
eyvallah Veli abi teşekkür ederim.. maşallah her yere yetişiyorsun ALLAH razı olsun..sana da teşekkür ederim Real kardeşim ama düzgün otm. 6 yok ..ama pazarlık yaparken yanımda olman da fayda var:)

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
eyvallah Veli abi teşekkür ederim.. maşallah her yere yetişiyorsun ALLAH razı olsun..sana da teşekkür ederim Real kardeşim ama düzgün otm. 6 yok ..ama pazarlık yaparken yanımda olman da fayda var:)

Tam adamına söylüyorsun he. Ben pazarlık yapmasını bilmem ki :)

Ama Mazda 6 yı rahatlıkla tavsiye edebilirim. Otomatik, manuellere göre biraz daha fazla yakar ve arıza çıkması halinde insanı üzebilir. O nedenle ben manuel vitesli Mazda 6 yı tercih ettiydim. Tabi biraz da ustamın tavsiyesi ve yönlendirmesi bu yöndeydi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Naim abinin 6 sı da var forumda, Murat'ın dediği gibi BK da vardı hâlâ satılıksa, nasip bakalım hayırlısı olsun hakkında bulunur bir şey.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Konuya gelsin konuşalım ama gücümün yettiği m6 ların km si yüksek.. O yüzden M3 bakıyorum daha spor duruyor bence

Mazda 6 lar eğer tüpsüz ise 600 bin KM ye kadar tık demez imiş. Tosun ustanın dediği bu. Benim araç 280 bin sanırım. Motorunda daha tık duymadım. Çalıştığı bile duyulmuyor. :)

crazy_mzdcı

Sessiz
Sorun sıkıntı yoksa 35 verilir. Yarımca sanayi sitesinde Gülünce Otomotiv var oraya gösterebilirsin...
bi kaç güne arabaya bakacam 3. Sahibiymiş LPG takılalı baya oldu diyor subap hiç değişmemiş(en az40k kullanacağım için bana patlayacak) bakımları yapılmış ama tam zaman vermiyor 2 yıldır ondaymış .. 35 e alırsam kazık yerim subap işini nasıl düşecez fiyattan

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
bi kaç güne arabaya bakacam 3. Sahibiymiş LPG takılalı baya oldu diyor subap hiç değişmemiş(en az40k kullanacağım için bana patlayacak) bakımları yapılmış ama tam zaman vermiyor 2 yıldır ondaymış .. 35 e alırsam kazık yerim subap işini nasıl düşecez fiyattan

32 teklif et, daha da yukarı çıkma. Çünkü subap haricinde ekstra masrafı da olur bu aracın. Ayrıca orijinal teybi de iste mutlaka.

Aracının bakım geçmişine net cevap veremeyen satıcıya bu rakam bile fazla ama piyasa yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt