Mazda 3 BK (2003-09) Kullanıcı Kılavuzu

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Mazda 3 BK modelinin kullanıcı kılavuzudur.
Kılavuz içerisinde aracın kullanımı ile ilgili bilgiler ve periyodik bakım bilgileri bulunmaktadır. İngilizcedir.
Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2009 Model İngilizce
[URL="https://yadi.sk/i/LHprZr50isu6b"]Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2008 Model İngilizce

Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2007 Model İngilizce[/URL]

Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2007 Model İngilizce

Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2006 Model İngilizce

Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2005 Model İngilizce

Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzu 2004 Model İngilizce

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzlarımız Mazda Garaj Yandex Diske Yüklenmiştir... İnşallah kimsenin ihtiyacı olmaz ama biz yine de paylaşalım bulunsun dedik...

:)

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzlarımız Mazda Garaj Yandex Diske Yüklenmiştir... İnşallah kimsenin ihtiyacı olmaz ama biz yine de paylaşalım bulunsun dedik...

:)

Veli abi beşki yanlış yerdir burası ama ekteki fotoda görünen far ayarı yanındaki ayar nedir, ayrıca aşağıda lpg göstergesi yanındaki kırmızı buton nedir ben çözemedim de :)

Ekli dosyalar

• 15252725842771522395338.jpg
    15252725842771522395338.jpg
    268.9 KB · Görüntüleme: 76

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Veli abi beşki yanlış yerdir burası ama ekteki fotoda görünen far ayarı yanındaki ayar nedir, ayrıca aşağıda lpg göstergesi yanındaki kırmızı buton nedir ben çözemedim de :)
hocam akşam olduğu zaman o tuşu aşağı yukarı yaptığınız zaman zaten anlarsınız ne olduğunu.o ayar akşam içerdeki gösterge ışıklarının azalıp çoğalması sağlıyor.
lpg nin yannda ki kırmızı düğmeyi sonra dan takmış lar ama ne işe yarar bilemedm

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
hocam akşam olduğu zaman o tuşu aşağı yukarı yaptığınız zaman zaten anlarsınız ne olduğunu.o ayar akşam içerdeki gösterge ışıklarının azalıp çoğalması sağlıyor.
lpg nin yannda ki kırmızı düğmeyi sonra dan takmış lar ama ne işe yarar bilemedm
Valla baya kurcaladım da çalışmıyor öyleyse zaar, hiçbir fark olmuyor çünkü :) Benim de tahminim o yöndeydi.

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
Bunu daha yeni öğrendim valla hız sabitleyici olmazsa olmaz ya

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bunu daha yeni öğrendim valla hız sabitleyici olmazsa olmaz ya
Aynı dönemde üretilmiş, farklı marka ama aynı segment araçlarda da olduğunu tahmin etmiyorum... Aynı segment rakiplerine göre artıları çok fazla... Dijital klima, dört cam otomatiği, dsc, abs, sunroof, alaşım jant, 8 hava yastığı, 6'lı Cd değiştirici vs.

Hasan Arslan

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2009
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hatcback
Pdf formatında Türkçe klavuz varmıdır. eklavuz sitesinde sadece online okuma yapılıyor indirmeye izin vermiyor.

Üst Alt