Mazda 3 BK (2003-09) Kullanıcı Kılavuz

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzlarımız Mazda Garaj Yandex Diske Yüklenmiştir... İnşallah kimsenin ihtiyacı olmaz ama biz yine de paylaşalım bulunsun dedik...

:)

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Mazda 3 BK Kullanıcı Kılavuzlarımız Mazda Garaj Yandex Diske Yüklenmiştir... İnşallah kimsenin ihtiyacı olmaz ama biz yine de paylaşalım bulunsun dedik...

:)
Veli abi beşki yanlış yerdir burası ama ekteki fotoda görünen far ayarı yanındaki ayar nedir, ayrıca aşağıda lpg göstergesi yanındaki kırmızı buton nedir ben çözemedim de :)

Ekli dosyalar

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Veli abi beşki yanlış yerdir burası ama ekteki fotoda görünen far ayarı yanındaki ayar nedir, ayrıca aşağıda lpg göstergesi yanındaki kırmızı buton nedir ben çözemedim de :)
hocam akşam olduğu zaman o tuşu aşağı yukarı yaptığınız zaman zaten anlarsınız ne olduğunu.o ayar akşam içerdeki gösterge ışıklarının azalıp çoğalması sağlıyor.
lpg nin yannda ki kırmızı düğmeyi sonra dan takmış lar ama ne işe yarar bilemedm

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
hocam akşam olduğu zaman o tuşu aşağı yukarı yaptığınız zaman zaten anlarsınız ne olduğunu.o ayar akşam içerdeki gösterge ışıklarının azalıp çoğalması sağlıyor.
lpg nin yannda ki kırmızı düğmeyi sonra dan takmış lar ama ne işe yarar bilemedm
Valla baya kurcaladım da çalışmıyor öyleyse zaar, hiçbir fark olmuyor çünkü :) Benim de tahminim o yöndeydi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bunu daha yeni öğrendim valla hız sabitleyici olmazsa olmaz ya
Aynı dönemde üretilmiş, farklı marka ama aynı segment araçlarda da olduğunu tahmin etmiyorum... Aynı segment rakiplerine göre artıları çok fazla... Dijital klima, dört cam otomatiği, dsc, abs, sunroof, alaşım jant, 8 hava yastığı, 6'lı Cd değiştirici vs.

Üst Alt