Mazda 3 Amerikan Park Uygulaması ve Spoiler Tavsiyesi

Araç Markası
2009 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kum Sarı - Sedan
Araca Amerikan park modülü hoş bir görüntü sağladı fikrimce. Resimlerini atıyorum yorumlarınızı beklerim, büyüklerim ve kardeşlerim. Ayrıca AliExpress vesilesi ile spoiler taktırmayı düşünüyorum. Sizce bagaj üstü büyük spoiler mı yoksa küçük bir spoiler mı daha spor görüntü katar aracıma? Fikirlerinizi almak istiyorum.
887faff6917ed828afc0c51914ea3555.jpg
ee9637ca375cf9878235b311cb0f1393.jpg
61cfd2e7f1930a444d0ee5b63dff1c08.jpg
ef395e2003e7cfa9e546d608e912a992.jpg
b96910228eb521607a8a405ff21aadbf.jpg
?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç Markası
2009 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kum Sarı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Parklar güzel olmuş. :) Spoiler için ikinci yani kırmızı renkteki Mazda örneğini tercih ederdim şahsen... Hem bagaj amortisörlerine aşırı yük bindirmez hem de sadelik açısından yerinde bir tercih olur... Ama zevk senin neticede.

Eyvallah yorumların için abi bu arada BK kasa için Türkiye'ye nazaran her iki spoilerin fiyatları çok daha uygun geldi. Çıkma bir spoiler için 350₺ istenilirken Ankara'da, AliExpress de 35$ ve 40$ arasında sıfır spoiler için fiyat isteniliyor. Gelmesi bir ayı bulsa da beklemeye kesinlikle değer sanırım. Benim gibi aklında spoiler taktırma fikirleri olanlar varsa forumumuz da, ve de sipariş vermek isterlerse her iki spoilerin de linklerini gönderebilirim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Parklar şık, güle güle kullan. Ben de abartıyı sevmediğim için tercihim ikinci fotoğraftaki

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
maddeleri siraliyorum
1-park ampulunu iptal et(t10 ampulleri sök)
2-sisleri sari yap

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Eyvallah yorumların için abi bu arada BK kasa için Türkiye'ye nazaran her iki spoilerin fiyatları çok daha uygun geldi. Çıkma bir spoiler için 350₺ istenilirken Ankara'da, AliExpress de 35$ ve 40$ arasında sıfır spoiler için fiyat isteniliyor. Gelmesi bir ayı bulsa da beklemeye kesinlikle değer sanırım. Benim gibi aklında spoiler taktırma fikirleri olanlar varsa forumumuz da, ve de sipariş vermek isterlerse her iki spoilerin de linklerini gönderebilirim.

merhabalar efendım;D sıpoyleri bende düşünüyorum..ama alı exper sıtesının mantığını ve sanal kart olayını anlayamadığım ıcın sıparıs veremiyorum...sakıncası yoksa beraber alabılırız;D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@nilsu_

amerikan parkin mantigi

sinyal ampulu ile calisir
sinyal ampulu 21w tir bunu araya bi modul baglanarak parklari acincada yanmasi saglanir ve 21wattla yanar siz sinyal verdiginizde 10wattla yanarantik maantik budur.
farkli moduller farkli senaryolar olabilir tabiki

telefonununa aliex i indirin bankamatik kartinizi yada kredi kartinizi girerek alisverisinizi yapin sanal kart vs okadar gerek yok tabi telefonunuza guveniyorsaniz.

ben bunu siparis ettim

Cree Cips 50 W LED T10 W5W Süper Beyaz Genişliği DRL Sinyal iç işıklar Lamba 501 led araç ampuller Araba Işık Kaynağı park 12 V D020
Cree Chips 50W LED T10 W5W Super White Width DRL Signal interior Lights Lamp 501 led car bulbs Car Light Source parking 12V D020-in Car Light Source from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
@nilsu_

amerikan parkin mantigi

sinyal ampulu ile calisir
sinyal ampulu 21w tir bunu araya bi modul baglanarak parklari acincada yanmasi saglanir ve 21wattla yanar siz sinyal verdiginizde 10wattla yanarantik maantik budur.
farkli moduller farkli senaryolar olabilir tabiki

telefonununa aliex i indirin bankamatik kartinizi yada kredi kartinizi girerek alisverisinizi yapin sanal kart vs okadar gerek yok tabi telefonunuza guveniyorsaniz.

ben bunu siparis ettim

Cree Cips 50 W LED T10 W5W Süper Beyaz Genişliği DRL Sinyal iç işıklar Lamba 501 led araç ampuller Araba Işık Kaynağı park 12 V D020
Cree Chips 50W LED T10 W5W Super White Width DRL Signal interior Lights Lamp 501 led car bulbs Car Light Source parking 12V D020-in Car Light Source from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)
bunu park ampulde mı kullanacaksın peki...bana park ampulüde lazım..turuncu yanıyor.hoşuma gıtmıyor..park ampulüne takılabılınır mı bu

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
evet

Ekli dosyalar

• IMG_20161225_122103.jpg
    IMG_20161225_122103.jpg
    93.5 KB · Görüntüleme: 43

Üst Alt