ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
15 taneyi ne yapacaksın :)
ana 15 tane mı o murat abı ben hangısını alcam o zaman kabugu alsam ıcı bos beynı yok nasıl olcak uzaktan kumanda. Yada sustalıyı alıyım anahtarcı da cekebılıyor muyum uzaktan kumandası olmasın elle acarım

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ekli dosyayı görüntüle 22474

Birleşim yerleri hoş olmuyor o yüzden söküp o T kısmının içine dikip takarsanız güzel duruyor.
Dikişleri kalın ipten ve aralıklı buyul dikisler kullanincada hoş durmuyor.

Bunlar universal denen tipten, dıştan geçirmeli sadece. Görünüşü çok kötü bence. Direksiyondaki plastiklerin içine girmedikten sonra hepsi kötü gözüküyor bence.

ana 15 tane mı o murat abı ben hangısını alcam o zaman kabugu alsam ıcı bos beynı yok nasıl olcak uzaktan kumanda. Yada sustalıyı alıyım anahtarcı da cekebılıyor muyum uzaktan kumandası olmasın elle acarım

Olay neydi? Uzaktan kumanda çalışmıyor mu?

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bunlar universal denen tipten, dıştan geçirmeli sadece. Görünüşü çok kötü bence. Direksiyondaki plastiklerin içine girmedikten sonra hepsi kötü gözüküyor bence.

Olay neydi? Uzaktan kumanda çalışmıyor mu?
yok benım anahtar sustasız eskı tıp sustalı ıstıyorum ama chıplı almam lazım galıba hadı chıplı aldım anaharcı anatarı cekıp chıpı devreye sokabılcek mı

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Tahmini Teslimat Zamanı

Hadi bakalım nasıl duracak merak ediyorum. Daha doğrusu becerebilecek miyim?

Ürün sonunda geldi, gözümü korkuttu açıkçası, karmaşık geldi. :D Dokunma hissi açısından yapay deri olması gereğiyle sanırım çok kaliteli hissi gelmese de, görünüş açısından çok güzel duracağa benziyor. Resimde gözüktüğünün aynısı geldi.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Valla sökülmesi lazım. Yoksa araya sıkıştırmak çok çok zor. En sağlıklısı o tuşların bulunduğu yerleri söküp öyle yapmak. Daha orjinal durur.
Yalnız direksiyon göbeği 21mm somun. Ben bunu nasıl sökerim?

4lü Bijon anahtarı uyar sanırım?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Valla sökülmesi lazım. Yoksa araya sıkıştırmak çok çok zor. En sağlıklısı o tuşların bulunduğu yerleri söküp öyle yapmak. Daha orjinal durur.
Yalnız direksiyon göbeği 21mm somun. Ben bunu nasıl sökerim?

4lü Bijon anahtarı uyar sanırım?

Cıvatı çıkarınca kalemle bi cizik at taakarken kolay olur.

Üst Alt