Mazda 2 Double Teyp

Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Yeşil
Arkadaşlar çekirgemde CD dışında müzik dinleyemiyorum,radyo çok kötü, geri görüş kamerası da istiyorum fakat double ekran takılabilir gibi de görünmüyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yalnız double ekran takınca ses kalitesi istediğiniz gibi olmama ihtimali yüksek, bunu da göz önünde bulundurun bence. Ben Mazda 3'e taktığımda beraberinde bir sürü daha masraf etmek zorunda kalmıştım ses için.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yalnız double ekran takınca ses kalitesi istediğiniz gibi olmama ihtimali yüksek, bunu da göz önünde bulundurun bence. Ben Mazda 3'e taktığımda beraberinde bir sürü daha masraf etmek zorunda kalmıştım ses için.

1 dk abi daha bütçe gelmedi bütçe gelsin hele ona göre ses kalitesi , parmak kası , çizirti , siyah beyaz ekran vs vs gibi konulara girecez ;) ;) ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Güzel bir şey olacaksa 1000 liraya kadar yolu var.
Double sistem yuvaya uymuyorsa kamera için aşağıdaki ürün türünde olanları araştırabilirsin... Radyo performansı kötü olduğunda sevdiğim müzikleri CD ye atıp öyle dinliyorum.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
44214

Pioneer in var ama baya bi tuzlu :) standart teyp takmanız için çerçevesini bulmanız gerekiyor sanırım diğer türlü imkansız

Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Yeşil
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Normal bi teyp almanızı tavsiye ederim.

Diğer tercihler için arkadaşlar yazacaktır
Bütçeyi söyleyince detaya bile girmediniz ya :-D Ben meseleyi bilmiyorum bu benim ilk arabam artır o kadara güzel bir şey bulamazsın derseniz arttırırım. Bütçe yok zaten arabayı krediyle aldım :-D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bütçeyi söyleyince detaya bile girmediniz ya :-D Ben meseleyi bilmiyorum bu benim ilk arabam artır o kadara güzel bir şey bulamazsın derseniz arttırırım. Bütçe yok zaten arabayı krediyle aldım :-D
1000 tl artık eski 1000tl değilki ;)

Marka bi ürün olmadıkca sıkıntı oluyor.

Bu beklenti ile orantılı ben fazla bişey beklemiyorum zaten dersen çevçeve alman lazım buna double var piyasaya cin malı sanırım 700tl ye falan çözersin.

Direksiyon kumandası var mı sende.

Değişiklik sonrası tekrar aktif olsun istermisin + para buda

Sanırım 1000 tl ~ universal bi ayhıt olabilir gibi

Attiwolf

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 2
Araç Renk ve Tip
Lacivert - HB
Merhabalar hocam, bence 2 için teybi değiştirmeniz biraz gereksiz olur. Aracın radyoda ses ve çekim kalitesi kötü. Aux bağlantısı ile kaliteli olarak ses çıkışı alabilirsiniz. Ben aldığımdan beri aux ile telefona bağlayarak kullanıyorum. Eğer araç ile uzun yol yapacaksanız teyp değiştirmek yerine bütçenizi yalıtıma harcayabilirsiniz.

Üst Alt