Lightning (Şimşek) 323 / 1.8 BA

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Evet arkadaşlar aracımı 4 ay aramamın sonunda almıştım.Ama ne yazıkki aldığım günden beri konu açamamıştım ufak bir boş vakitte aklıma gelmişken bari konuyu açayım dedim. Siz değerli mazda severlerede yakında bilgi paylaşımı yapacağım.
Bu arada aracımın ismini aracı aldıgım 2. gününde patronumun oğlu aracıma binmişti. Onlarında bi mazda 2 kırmızı otomatik vardı ve ismini hasibe koymuşlardı dedimki toprak ismini ne koyalım bunun durdu ve bana baktı Şimşek dedi bende böyle bir isim koymuş oldum. :) ve toprak bu arada 4 yaşında

P_20170325_110502.jpg
P_20170325_110510.jpg
P_20170325_110520.jpg
P_20170325_110530.jpg
P_20170325_110537.jpg
P_20170325_110441.jpg
P_20170325_110449.jpg
P_20170325_110456.jpg
P_20170221_185617.jpg

Son düzenleme:

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Istanbul buluşmasını mi kıskandınz ne yaptınız?gene güzel ortam yapmışsiniz.:harika:
@major35 kardeşim güle güle kazasız belasız günler de kullan inşallah.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Budur işte. Beklediğine ve sabrına değmiş canım kardeşim. Allah kaza bela nazar vermesin inşallah. :)

Beğen tuşu çöksün gari. :D

Edith; Naçizane olarak üç eleştirim var.

1-Egzozun üzerindeki kuru kafa uzaktan leke veya boya atması gibi algılanıyor (ya da bana öyle geldi)

2-Bagaj üstündeki zımbırtı çok eğreti duruyor.

3-Ön sinyaller beyaz olabilirse yani imkan varsa bana göre harika bütünlük sağlanmış olacak.

:)

Son düzenleme:

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Budur işte. Beklediğine ve sabrına değmiş canım kardeşim. Allah kaza bela nazar vermesin inşallah. :)

amin @domestos veli abi
aracı 2 gün kaçırdım evin ordan :D öyle çekebildim işlerden fırsat olmuyor malesef bugün işte fırsat varken çekeyim dedim. :)

Edith; Naçizane olarak üç eleştirim var.

1-Egzozun üzerindeki kuru kafa uzaktan leke veya boya atması gibi algılanıyor (ya da bana öyle geldi)

2-Bagaj üstündeki zımbırtı çok eğreti duruyor.

3-Ön sinyaller beyaz olabilirse yani imkan varsa bana göre harika bütünlük sağlanmış olacak.

:)
abi o kuru kafanın bi önemi var bizim içimizde ondan kamuflajlı o ondandır :)
bagaj üstündeki kauçuk kendinden geçmiş aslında oraya bi tane spoiler olsa güzel olur bakalım ileriki zamanlarda inş
Ön sinyaller orjinal oldugu için bişey yapamıyorum dediğin gibi güzel olur aslında ama :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
abi o kuru kafanın bi önemi var bizim içimizde ondan kamuflajlı o ondandır :)
bagaj üstündeki kauçuk kendinden geçmiş aslında oraya bi tane spoiler olsa güzel olur bakalım ileriki zamanlarda inş
Ön sinyaller orjinal oldugu için bişey yapamıyorum dediğin gibi güzel olur aslında ama :)
Bence ön sinyaller olduğu gibi kalsın. Çünkü onları beyaz yaparsan çamurluktakiler sırıtır. Bu sefer onları da değiştirmek zorunda kalırsın, değiştirirsen de bu sefer arka far/reflektör grubuyla aşırı tezat olur, önü başka arkası başka hesabı. Bütüncül bakılırsa; böyle tam bir uyum içinde bence.

Bagajdaki siyah zımbırtıyı çıkarırsan çıplak kalır kanaatindeyim. Bizim 626'ya hiç gitmiyor mesela bu tarz bir kauçuk. Çünkü tasarımı oval olan yapıya keskin bir hat koyuyorsun ve kelebek konmuş gibi görünüyor. :D Seninkinin tasarımı daha köşeli olduğu için sırıtmıyor ama çıkarıp daha büyük bir şey koyarsan işte o zaman sırıtmaya başlayabilir. Şahsi fikirlerim tabi. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bence ön sinyaller olduğu gibi kalsın. Çünkü onları beyaz yaparsan çamurluktakiler sırıtır. Bu sefer onları da değiştirmek zorunda kalırsın, değiştirirsen de bu sefer arka far/reflektör grubuyla aşırı tezat olur, önü başka arkası başka hesabı. Bütüncül bakılırsa; böyle tam bir uyum içinde bence.

Bagajdaki siyah zımbırtıyı çıkarırsan çıplak kalır kanaatindeyim. Bizim 626'ya hiç gitmiyor mesela bu tarz bir kauçuk. Çünkü tasarımı oval olan yapıya keskin bir hat koyuyorsun ve kelebek konmuş gibi görünüyor. :D Seninkinin tasarımı daha köşeli olduğu için sırıtmıyor ama çıkarıp daha büyük bir şey koyarsan işte o zaman sırıtmaya başlayabilir. Şahsi fikirlerim tabi. :)
Pardon ben yanlış yazmışım daha doğrusu eksik yazmışım. Sinyal derken tamponda olanları düşünmüştüm. Çamurluktakiler zaten beyaz, ampulü sarı. :)

3232.JPG

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Pardon ben yanlış yazmışım daha doğrusu eksik yazmışım. Sinyal derken tamponda olanları düşünmüştüm. Çamurluktakiler zaten beyaz, ampulü sarı. :)

Ekli dosyayı görüntüle 14653
Abi onlar orjinal sinyal, farlarin yandakiler park :) bi yanlislik var ortada sanirim ok la isaretledigin yer yani sinyal verdinmi yaniyor benmi yanlis anladim kafam karisti

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camurluktakilerde beyaz ampul abi onlar park lambalari

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Reactions: MX9
Üst Alt