LG Kullanıcıları Derneği

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Note 6 pro / note 8 geçişi esnasında geçici olarak LG V20 kullanmıştım. Note 8'e alıştıktan sonra V20 için ilan açtım. Piyasası olmayan LG için bir sürü takas mesajı ve pazarlık telefonu geldi :) görselde mesaj sayısı 1 gözüküyor ama ilan ile alakalı eski mesajları sildiğim için öyle...

Yaklaşık 3-4 gün boyunca arayan kişilere kesinlikle indirim yapmadım. 1380 TL olsun bari diyene bile vermedim cihazı. En son cuma günü iki alıcı çıktı, ikisi de ilan fiyatından almayı kabul etti. İlk arayan kişiye cumartesi saat 2'ye kadar süre vermiştim, o saate kadar aramadığı için pusuda bekleyen diğer alıcı ile alışveriş gerçekleşti. 2'ye kadar süre verdiğim kişide, saat 4 gibi aradı yola çıkıyorum şimdi diyor :D

Bu ilanda dikkatimi çeken bir şey oldu; gösterim 199 ve benimle en az 20 kişi iletişime geçti. sahibinden.com ilanları için %10 ciddi alıcı çok çok iyi bence :)

42294

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

Sağ üstte mesela %100 yazıyor ya istedğim o seninkisi zaten ekstra güzel. Ben ekranı açtığımda bile % kaç var göremiyorum ekranı aşağı indirince görev çubuğunda görebiliyorum
Mesaji yeni gördüm bulmussunuzdur ama bulamadiysaniz yazayım;
Ayarlar-Durum,bildirim çubuğu- pil göstergesi yüzdelik olarak seçilmeli.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Yoktu öyle bir sey ama güncelleme sonrası düzeldi şuan problem yok :)
:)
MIUI de 5 yıldır bu şekilde hocam :)
Bence de çok saçma bir yere koymuşlar,herkes pil kısmında arıyor gostergeyi ama onlar durum çubuğuna koymuşlar. Gösterge durum çubuğunda olduğu için. Hala da aynı ayar aynı yerde .

Üst Alt