LG Kullanıcıları Derneği

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
LG V30+ Plus (Tek Hat / 128 GB) - Xiaomi Pocophone F1 (128 GB) Karşılaştırması - Epey

Sabaha kadar tartışsak ben Lg almam, akşama kadar yazışsak Murat Mi almaz... ;)
Öyle deme abi ben 2 kere aldım, ikisinde de beğenmediğim noktalar oldu ;) denedim yani boşa sevmemezlik yapmıyoruz :D

Not: beğendiğim kısımları da var ama eksileri ağır basıyordu benim için :) hatta dün annem için de xiaomi baktım ama aklıma yatan cihaz bulamadım :)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Öyle deme abi ben 2 kere aldım, ikisinde de beğenmediğim noktalar oldu ;) denedim yani boşa sevmemezlik yapmıyoruz :D
Neden/Niçin sevmiyorsun? konusunu tartışmıyoruz ki, telefonları tartışıyoruz bu yüzden senin sevmemen, benim tercih etmem/etmemem gayet normal bir durum... Tercihleri, zevkleri, fayda fiyat eğrilerini kişisel bazda tartışırsak olay ekseninden çıkar... :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Eksi olarak çözünürlügu eksi olarak kabul etmek haksızlık olur,Pocoda bir üst işlemci varken.
Poconun eksisi fiyatı. İthalat garantili 3300 TL civarında. V30,Türkiye garantili 2700 TL.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Eksi olarak çözünürlügu eksi olarak kabul etmek haksızlık olur,Pocoda bir üst işlemci varken.
Poconun eksisi fiyatı. İthalat garantili 3300 TL civarında. V30,Türkiye garantili 2700 TL.
+1907

Poco'nun yurt dışında satış fiyatı 300 dolardan başlıyor * 5,7 lira= 1710 lira, ama böyle güzel fırsatçılar ülkesine girdiği andaki illegal satış fiyatı bile 2300 lira oluyor... :) Lg'nin yurt dışı fiyatı ise 430 dolar * 5,7 lira = 2450 lira

Neresinden bakarsak, bir şeyler örtüşmüyor... :)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Başgan bize de yer var mı? :)

Ben de G2'den V20'ye geçiş yaptım çünkü mübarek G2 4 sene hiç atraksiyon yaşatmadı ve sıkıldım kendisinden :D xiaomi ruhuma hitap eden bir marka oldu her zaman ama elimdeki G2'den pek bir farkı olmayacaksa gerek yok dedim. V20 ile aradığımı buldum gibi. Kamera anlamında sınıf atladık resmen. Manuel modları hem fotoda hem videoda vermesi büyük artı ve sanırım başka telefonda böyle yok. Hele ki baş döndüren geniş açılı çekimlerimiz yok mu.. Telefonu gören özçekim delisi her bayan, kaç para bu muhabbetine giriyor :) Ekran boyutu ve çözünürlüğü şarj açısından fazla gelse de, 1 günü rahat kurtarıyoruz. Beni asıl tahrik eden konu telefonun ses üzerine yoğunlaşmış olması oldu. Yanında elen bang&olufsen kulaklık da bunun duzu biberi oldu :) 2. ekranı alışınca kolaylık sağlıyor. Ghost screen belası bazı 3. Parti uygulamaların menü geçişlerinde ufaktan olmaya başladı ama sıkıntı hissettirecek bir durum yok. İnşallah olmaz da. V30 serinin dğer telefonlarından çok farklı duruyor ama bakmak lazım.

LG, G2'den sonra çok prestij kaybetti ve düzeltmek isteyecektir diye düşündüğümden dolayı bu telefonu aldım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve memnunum şimdilik. İnşallah aramız bozulmaz :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

Sağ üstte mesela %100 yazıyor ya istedğim o seninkisi zaten ekstra güzel. Ben ekranı açtığımda bile % kaç var göremiyorum ekranı aşağı indirince görev çubuğunda görebiliyorum
Ayarlar kısmında vardır o bahsettiğin

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Rcm görev çubuğu mutlaka sabitleniyordur ;) ayarı mutlaka vardır ;)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Screenshot_2018-10-22-15-52-52-597_com.mi.android.globallauncher.png

Bu şekilde görünüyor ana ekran.
Screenshot_2018-10-22-15-53-29-202_com.mi.android.globallauncher.png

Anca ekrani aşağı cektigimde burda görebiliyorum. Ayarlarda da bulamadım.

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Huawei'de ayarlar --> pil --> pil yüzdesini göster şeklinde mevcut. Belki şaomi'de de vardır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Senin temadan dolayı ana ekranda pil yüzdesi görünmüyor, bir kaç tane öyle tema var görmüştüm, güzel olduğu halde yüklemedim sırf bu yüzden... Temayı değiştir, yüzdeyi görürsün.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Senin temadan dolayı ana ekranda pil yüzdesi görünmüyor, bir kaç tane öyle tema var görmüştüm, güzel olduğu halde yüklemedim sırf bu yüzden... Temayı değiştir, yüzdeyi görürsün.
Alakası yok abi türlü tema denedim hepsinde aynı

Üst Alt