Mazda 6 GG (2002-08) Ledli Arka Stop Değişimi

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Far değişiminden sonra önlerle uyumlu olması için ledli stop lambası arayışına girmiştim sonunda Amazon doğru ürünü göndermeyi başardı :) Bugün montajını yaptım benim hoşuma gitti umarım sizlerde beğenirsiniz

Öncesi

1a.JPG

Sonrası

2a.JPG

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda 6'ları ilk gördüğümden beri kafamdaki soru işareti bu şeffaf stopları olmuştu, bazen yakışmış diyordum, bazen de, D segment bi arabaya fazlaca hafif diyordum... Kafamdaki bu ön yargılardan mıdır bilmiyorum ama yenileri orijinalinden daha oturaklı ve yakışıklı olmuş gibi geldi bana... Fazlasıyla beğendim. Allah kaza bela vermesin... @denizkartali06 sıra sende ;)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 6'ları ilk gördüğümden beri kafamdaki soru işareti bu şeffaf stopları olmuştu, bazen yakışmış diyordum, bazen de, D segment bi arabaya fazlaca hafif diyordum... Kafamdaki bu ön yargılardan mıdır bilmiyorum ama yenileri orijinalinden daha oturaklı ve yakışıklı olmuş gibi geldi bana... Fazlasıyla beğendim. Allah kaza bela vermesin... @denizkartali06 sıra sende ;)

Beğendiğine sevindim Veli abi gerçekten şeffaf stoplar hiç yakışmıyordu guzuya bu arada @denizkartali06 guzuyu sattı.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Güle güle kullanın. Yeni stoplar çok güzelmiş. Kenarlarındaki siyah kuşaklar da tam kırmızı olsaymış daha bir güzel olabilirmiş.

Orijinalleri konusunda @domestos Veli Abi'ye katılıyorum. O yıllarda çok göz alıcı olsa da günümüzde çok pasif duruyor, özellikle içindeki aynalı kısım, sanki alüminyum folyo koymuşlar gibi... Hiç bu kısımları siyaha boyayan oldu mu ki? Bence denemek gerek, güzel bir şey olabilir? Olması yüksek ihtimal hatta, çünkü makyajlı M3 BK'ların arkası çok tatlı. :D M6'm olursa denerim artık. :(

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Bu kasanın orjinal stoplarına hastayım ben ama yenisini de çok beğendim, güle güle kullanın

Güle güle kullanın. Yeni stoplar çok güzelmiş. Kenarlarındaki siyah kuşaklar da tam kırmızı olsaymış daha bir güzel olabilirmiş.

Orijinalleri konusunda @domestos Veli Abi'ye katılıyorum. O yıllarda çok göz alıcı olsa da günümüzde çok pasif duruyor, özellikle içindeki aynalı kısım, sanki alüminyum folyo koymuşlar gibi... Hiç bu kısımları siyaha boyayan oldu mu ki? Bence denemek gerek, güzel bir şey olabilir? Olması yüksek ihtimal hatta, çünkü makyajlı M3 BK'ların arkası çok tatlı. :D M6'm olursa denerim artık. :(

@özer güle güle kullan, çok yakışmış. Benim sepette bekliyordu bu bir zamanlar...

Beğendiğinize sevindim arkadaşlar :) az önce gece nasıl görünüyor diye bir kontrol ettim mükemmel bir görüntüsü var.

Amazondan alışveriş nasıl oluyor Ödeme, kargo, gümrük gibi ?

Ödeme kredi kartı ile 49 Euro üstü Kargo bedava Amazon’un sattığı ürünlerden alırsanız sizi gümrükle falan uğraştırmadın adresinize teslim ediyor.

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Şeffafları hiç beğenmiyorum. Basit kalıyor. Bunlar çok güzel olmuş. Orjinal duruyor. Akşam fotoğrafıda bekleriz :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çok güzel olmuş güle güle kullan. Uzun ömürlü olması dileğiyle ;)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Bu kasanın arka görüntüsü bir türlü beni cezbetmiyordu ve büyük pay stoplarda idi. Bir de plakanın yeri bir garip geliyor bana bu araçta. Ona nasıl birşey olur bilmiyorum ama stoplar olayı oldukça toparlamışlar :) Benim olsa ben de ilk işlerden biri olarak bu değişimi yapardım herhalde. Bence çok yerinde bir modifikasyon. Mazda 6 GG,5 olmuş :D Kazasız belasız binmenizi dilerim :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ben de diyorum bu şeffaf stoplar konusunda benim gibi düşünen var mı acaba? Stoplar orjinalinden daha hoş olmuş. Nokta atışı bir değişim olmuş tebrik ediyorum.:harika:

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Çok güzel olmuş güle güle kullan. Uzun ömürlü olması dileğiyle ;)
Bu kasanın arka görüntüsü bir türlü beni cezbetmiyordu ve büyük pay stoplarda idi. Bir de plakanın yeri bir garip geliyor bana bu araçta. Ona nasıl birşey olur bilmiyorum ama stoplar olayı oldukça toparlamışlar :) Benim olsa ben de ilk işlerden biri olarak bu değişimi yapardım herhalde. Bence çok yerinde bir modifikasyon. Mazda 6 GG,5 olmuş :D Kazasız belasız binmenizi dilerim :)
Ben de diyorum bu şeffaf stoplar konusunda benim gibi düşünen var mı acaba? Stoplar orjinalinden daha hoş olmuş. Nokta atışı bir değişim olmuş tebrik ediyorum.:harika:

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar :)

Üst Alt