Lcd, Smart, Led, Plazma Televizyonlar Hakkında Fikir Alış Verişi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi o ikilemi yaşıyorum şimdi. Bence 32 inç mutlu eder, tüplüden yeni kurtulacaklar çünkü.
4 gün sonra sipariş edecem, fiyat değişmez inşallah, diğer sitelerde 1400 küsür lira çünkü...
Tüplüden geçiş olacaksa, yapıştır Philips'i gelsin hayırlısı ile... :) 2008'de 55 ekran Tüplüden 82 ekran LCD'ye geçtiğimde salonun her yerini ekran sanmıştım... :D :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İhraç Ürünlerimizde Model Bilgisi Bulunmamaktadır. Fabrika Üretim Fazlası Panel, Anakart ve Kabinlerin Biraraya Getirilmesi ile Oluşturulan Ürünler Garanti Sistemine Dahil Olabilmesi İçin Aldığı Kabine Ait Modele Serilenmektedir. Fakat Panel ve Anakart Özellikleri Bağımsız Olarak Satış Sayfasında Belirtildiği Gibidir. Elinize Ulaşan Üründe Tamamı Test Edilebilir. 400HZ'dir. Ayrıca Yurtiçi İçin Üretilen Ürünlerden Çok Daha Kaliteli ve Dayanıklıdır.1 Saygılarımızla11
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu ürünü sipariş ettim ve ürün kodu ile görüntü hızını sordum üstteki cevabı aldım. Ne diyorsunuz bu duruma, ben ilk defa böyle bişeye denk geliyorum. Toplama ürün oluyor galiba. Ürün kodu olmadan garanti evraklarını basıl yapıyorlar ki...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
"Ayrıca Yurtiçi İçin Üretilen Ürünlerden Çok Daha Kaliteli ve Dayanıklıdır.1 Saygılarımızla"

Bu cümle bana göre her şeyi alt üst ediyor hocam... Ürün zaten yurt içi üretimi değil mi? Neye göre daha kaliteli, ve daha dayanıklı yaftasını yapıştırıyorlar?

Yurt içine verilen ürünler, özellikle daha dayanıksız ve daha kalitesiz anlamı çıkardım ben... :hhhhhh:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fiyatlar çok güzel, ürünü kullandın mı kullanan var mı?
Ben de önce 32 inç uygun fiyatlı bi tv alacaktım, ama kendime iyisini alırken hediye olarak onu almak rahatsız etti beni. O yüzden orta kalite 40-43 inç bişey alayım diyorum..
Hocam bu tam anlamıyla bir tv değil monitör, iş görür yine de, tepkime oranı Hz değeri vs yok .

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben yine de biraz özellikli orta bişey bakayım. Telefunken Vestel Philips, Philips var bi tane , uydu alıcısız ve görüntü tarama hızı düşük diye vazgeçtim...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abi Full HD, Hz değeri en az 100 olan bir şey bul markaya bakma al.

Üst Alt