Lcd, Smart, Led, Plazma Televizyonlar Hakkında Fikir Alış Verişi

suleyman

Aktif
Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
@suleyman petek üstünde sıkıntı olmaz mı?
Bugüne kadar bir problem olmadı hatta bir çizgi çıkmıştı ekranın sağında pembe renkte doğalgaz kullanmaya başlayıncaya o çizgi gitti meğer ısıya ihtiyacı varmış dedik :D ama benim yine içim rahat etmeyip Petek üstü yönlendiricilerden aldım onunla tv ye giden direkt ısı biraz azalmıştı

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar, 32 inç dahili uydu alıcılı tv alacağım. Fiyat 1000 civarı , max 1200. Hediye olacak. İnternet v.s özellikler önemli değil, renk ve görüntü kalitesi iyi olsun yeter.
Önerilerinizi bekliyorum...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar, 32 inç dahili uydu alıcılı tv alacağım. Fiyat 1000 civarı , max 1200. Hediye olacak. İnternet v.s özellikler önemli değil, renk ve görüntü kalitesi iyi olsun yeter.
Önerilerinizi bekliyorum...
Markanın önemi yoksa hocam; Vestel ve Sunny'nin yan marka ürünlerine bakabilirsin... Özellikle Sunny'de çok güzel fiyatlar olabiliyor...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abi hiç gerek yoktu hediyeye ya Allah razı olsun ;)
Ben de fikir verecen sandıydım...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cimri*&scxid=14489-163508-2357-0

Bu 3 ü fiyat olarak bana uyar, özellik olarak bilmiyorum...

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bütçene uyan Philips seçeneği varsa, diğerlerine gerek yok hocam... Koskoca Philips yani, boru mu bu... :D :D Şaka bir yana 10 yıl oldu, maşşallah subhanallah... Yapıştır gelsin diycem ama kargo ile tv alımına da sıcak bakamıyorum... Bkz. @yakup :(

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bütçene uyan Philips seçeneği varsa, diğerlerine gerek yok hocam... Koskoca Philips yani, boru mu bu... :D :D Şaka bir yana 10 yıl oldu, maşşallah subhanallah... Yapıştır gelsin diycem ama kargo ile tv alımına da sıcak bakamıyorum... Bkz. @yakup :(
Abi 2 tane aldım bişey olmadı şükür, inşallah bunda da olmaz, başka şansım yok zaten.
Philips'in görüntü kalitesi daha düşük olabilir diye düşündüm, ayrıntılı incelemedim zaten anlamıyorum da..

Bi de Amazon güvenilir mi...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi 2 tane aldım bişey olmadı şükür, inşallah bunda da olmaz, başka şansım yok zaten.
Philips'in görüntü kalitesi daha düşük olabilir diye düşündüm, ayrıntılı incelemedim zaten anlamıyorum da..

Bi de Amazon güvenilir mi...
Geçen bir yerde okumuştum, iade ve müşteri hizmetleri konusunda süper hızlı ve zorluk çıkartmıyorlar(mış)

sarpworks

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX 9
Araç Renk ve Tip
White Pearl
DVD-blueray izlemedikten sonra, alacagin tvdeki yayin kalitesi tamamen izledigin kanala bagli. 4K tv bile alsan, kablo tv veya uyduda 4k yayin olmadiktan sonra siradan tv ile ayni kalitede goruntu aliyorsun.

magazalara gidip bakiyorsun; canli renkler, tertemiz goruntu...vs. ama hepsinde dvd veya blueray animasyon oynuyor.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
DVD-blueray izlemedikten sonra, alacagin tvdeki yayin kalitesi tamamen izledigin kanala bagli. 4K tv bile alsan, kablo tv veya uyduda 4k yayin olmadiktan sonra siradan tv ile ayni kalitede goruntu aliyorsun.

magazalara gidip bakiyorsun; canli renkler, tertemiz goruntu...vs. ama hepsinde dvd veya blueray animasyon oynuyor.
Full HD olması ve en az 100 Hz olması kâfi, tepkime süresi de çok çok büyük kriter değil TV de

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

@incirinaltı hocam, aynı bütçelere daha büyük ekran tercih edilebilir tabi ihtiyaç varsa, değilse Philips seçeneğini tekrarlıyorum... ;)

Araç Markası
1991 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Başlığa bakılırsa smart ayrı bı kategori gibi tam bilmediğimden soruyorum smart LED diye aldığımız TV LED değil mi ittirdilermi bize tv yı :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-43-awx-10943-43-inc-109cm-ekran-dahili-uydulu-full-hd-led-tv-ucretsiz-montaj-35-ds-y00384-397585872

@incirinaltı hocam, aynı bütçelere daha büyük ekran tercih edilebilir tabi ihtiyaç varsa, değilse Philips seçeneğini tekrarlıyorum... ;)
Abi o ikilemi yaşıyorum şimdi. Bence 32 inç mutlu eder, tüplüden yeni kurtulacaklar çünkü.
4 gün sonra sipariş edecem, fiyat değişmez inşallah, diğer sitelerde 1400 küsür lira çünkü...

Üst Alt