Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Peki o zaman, 2013 Pejo 508 SW mi yoksa 2014 megane ST mi? İkisi de full, dizel ve otomatik (508 tek kavramali robotize, megane cift kavramali).

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ben de segment farkına oyumu veriyorum Peco diyorum, hem Sw 508'in tasarımına bayılıyorum :utan:

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Ben de segment farkına oyumu veriyorum Peco diyorum, hem Sw 508'in tasarımına bayılıyorum :utan:
Gemi gibi araba hakkaten :D
40184

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...leksiyonluk-direksiz-emsalsiz-634280234/detay

Birileri bir zamanlar Sentia arıyordu, şimdi isim vermeyeyim de baş harfi @Murat Yılmaz :D
Monitörü -90 derece çevirip bakın bir de... :p

Ben bu araca 2013'de niyet etmiştim, yanlış hatırlamıyorsam 18.000 isteniyordu bana 15.000 olur demişti sahibi. O zaman araç Bursa'daydı sahibi yurtdışına gidecem diyordu. Hatta birde GD kasa 626'sı vardı.
Eleman yurtdışına gittikten 2 sene sonra falan Diyarbakır'dan ilana çıktı. Ben bu aracı biliyorum siz mi aldınız falan diye sordum, yok Diyarbakıra taşındık araç el değiştirmedi dediler. İlk gördüğümde fena değildi, içi dışı diriydi ama Diyarbakırdayken yorgun duruyordu.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
2013'den beri ara ara ilanlarda gördüğüm ve her gördüğümde daha kötü bir hal alan gocaman bir guzu daha
@mustafayk kısmet ayağımıza gelmiş koş koş :D
Ayrıca ilanda km düzgün yazılmamış ama km'si düşürülmüştü

Üst Alt