Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Alın size öz hakiki kupon :)

Bak @mustafayk arabana kupon dedik diye sende kaybolma ortadan :D @Salih&Zeynep gibi... Şimdi gelse foruma girse bildirimleri gördüğü gibi kaçar gider :D

IMG_20181009_165912.jpg

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Acaba ne yapmaya çalışıyor? Bu şekilde ilanı takip edenlerinde araçtan şüphe etmesine sebep oluyor...
Kesinlikle... Tutturabildigine diye dusunmeye basladm artik. Ya da diger bir ihtimal, araci satti ve yeni sahibi de kar etme amaciyla yeniden ilana koydu. Plaka da kapali bu sefer ve degisen kaput ile bagaj kapagindan bahsetmemis, sadece boyali camurluk yaziyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Adamın ödemesi vardı, elden çıksın diye dibi gösterdi, yine satılmayınca, e sıkıntılı durumu da bir şekilde atlattıysa alın size olması gereken fiyatı şimdi, isteyen alır isteyen almaz havasında bence

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
vay be ne insanlar var gerçektende diğer arabada kendisinde fotoğraflarda arka tarafta gözüküyor
bu arada arabayı çok beğendim amerikan avrupa karışımı bir tasarımı var otomatik vites topuzu da en sevdiğim tarzdan :cool:
Loading site please wait...
bununda koltuklarına bayıldım
83 model arabada elektrikli cam, elektrikli koltuk vs var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrikli şıpıdak ta varmış.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Gardaş ne ayak hayırdır:naslyany:
demirkapılı araba araken bunlar çıktı karşıma sahi maxima kapıları nasıldı :komik::komik:
83 model arabada elektrikli cam, elektrikli koltuk vs var.
aynen abi ve tasarımı çok güzel arka stoplar mercedes gibi açılı merdivenli baya hoşuma gitti ama böyle nadir arabalar bize gör değil en azından sarf malzemeleri satın alabilmeli en azından benim için :D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Fiyatı ve acil başlığından dolayı kupon araç olabilir diye hemen eleşkirtteki arkadaşa rica ettim araca baksın diye.

Arkadaş kendime alıyorum deyince adamlar aracın bagaj ve tavan hariç komple boyalı vs. ekstralar çıkınca vazgeçtik, bilginize.

Üst Alt