Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
restorasyon yapılırken benim fotoğraflamam çok zor ben istanbuldayım araç adanaya gidecek ama orada yapılan işler fotoğraflanır tahminimce bede sizinle paylaşırım.
Adana klasik araba ve Amerikan aracı toplamada başarılı. Bunun nedenini merak etmişimdir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Adana klasik araba ve Amerikan aracı toplamada başarılı. Bunun nedenini merak etmişimdir.
Tahmin ediyorum...
Vaktinde parayı çukurovadan bol kazanmaları ve bu parayı amerikan araba merakına kanalize etmiş olmaları hasıl olan bu meraklarını da İncirlik üssündeki coniler vasıtasıyla dadmin etmeleri... :rolleyes:

Son düzenleme:

tugrul100

Sessiz
Araç Markası
mazda
Araç Renk ve Tip
beyaz coupe
Car-Pro restorasyon sadece adana da değil dünya çapında işlem yapan bir firmadır facebook dan takip etmenizi tavsiye ederim. sahibi çağlar bey de çok mütevazi biridir ve işini gerçekten iyi yapar Türkiye deki ünlülerin de uğrak yerlerinden biridir. oktay kaynarcanın arabasını da restore eden arkadaştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hızır Reis'i Oktay Kaynarca Klasik Aracını Yeniledi. - Klasik Otomobil Dünyası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tahmin ediyorum...
Vaktinde paranın çukurovadan bol kazanmaları ve bu parayı amerikan araba merakına kanalize etmiş olmaları ve bu meraklarını İncirlik üssündeki coniler vasıtasıyla dadmin etmeleri... :rolleyes:
aslında su şekilde diyebiliriz; amerikan askerleri araçlarını getirdiklerinde servis kitapçıkları ile getiriyorlardı ve buradaki ustalar ( adana ) araçlara aşina olmaya başladılar ve bir zaman sonra bu konuda uzmanlaştılar. istanbul da tamir edilemeyen araçlar için adana dan uçak ile usta getirdiklerini gördüm zamanında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok güzel olur. Royalclassic in ayrı bir yeri vardır otomobil dunyasinda
restore edilen araç royal klasik değil, 929 coupe

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hiç araştırmadım ama tahmin ettiğim gibiymiş o zaman. Bildiğim kadarıyla coniler Amerika'dan getirdiği araçlarını bırakıp gittikleride oluyormuş. Adanalılarda kalan araçları alıp kendilerini geliştirdiler :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İçi baya güzelmiş ama 24 yılda 130bin yapan araca niye lpg takmışlar garip :rolleyes:

325bin TL lik gözü gibi bakılan araçta Petlas olmasıda bana gairp geldi :rolleyes:
Bence, sadece fiyatı garip... Mala mülke, makama mevkiye nüfuza ve şahıslara itibar edilen gelişmemiş ülkeler için bize garip gelen her şey normal... :(

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
2633.jpg

Üst Alt