Mazda 323 BA (1994-98) Külbütör Conta Değişimi

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba Arkadaşlar
Geçen Yıl şubat aylarında aracımın bakımları esnasında contalar ve keçelerde değişmişti. İlerleyen zamanlarda izmirde toplandığımız zamanlarda @aurora Can abi ve @bayraktar abimden sohbet esnasında onlarında conta ile sıkıntılarının olduğunu duyuyordum. Ve birgün benimde başıma gelmişti. Benim aracımada Stone marka külbütör contası takılmıştı bu son zamanlardada conta kendini salıverdi ve yağ kaçakları oluşmaya başladı bujilerin içi yağ ile doluydu :) daha sonra @bayraktar hamdi ve @aurora can abi ilede konuşarak contayı değişmeye karar verdim. Uzun iş yoğunluğu sebebi ile bir süredir ilgilenemedim aracımla daha sonrasında bir boşlukta hemen servisten siparişini verdim sadece 68 TL ile elime ulaştı. (kargo hariç ;) ) gün geldi zaman geçti conta geldi fakat değişmem gerekiyordu ve nasip bu zamanlara denk geldi. Bununla ilgili sizlere bir video hazırladım umarım yardımcı olmuşumdur. Conta değişiminden sonra şuan eskisinden daha iyi...

İYİ SEYİRLER :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Garaj, felsefesini yansıtan bir çalışma daha. Ellerine emeklerine sağlık Hasan. :) Yarasın guzuya.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
helal sana hasan usta eline sağlık videoda güzel olmuş ;)

Üst Alt