Kötü Veya Komik Araç Tasarımları

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
otomobil mi? kamyonet mi? panelvan mı? :D

Ekli dosyayı görüntüle 18187
Hocam bu banda otomobil olrak girmiş birinci bölümde işçiler yanlış anlamış kamyonet parçalarından şey yapmışlar, sonraki bölümde, lan bu panelvana kamyonet parçası takılır mı allahsızlar, diyerek panelvana çevirmeye çalışmışlar... böyle derken en son banttan bu inmiş. :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Fosurgen'in Lt adıyla çıkardığı minibüs modeli ülkemizde "elti" diye isim yapar diye Volt adı konulduğu gibi piche de yurdum aklı bir çözüm bulurdu. :)

Çocukken canlı görmüşlüğüm var bu tipsizi. Hakan sen şirin baba yı öp başına koy bence. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Fosurgen'in Lt adıyla çıkardığı minibüs modeli ülkemizde "elti" diye isim yapar diye Volt adı konulduğu gibi piche de yurdum aklı bir çözüm bulurdu. :)

Çocukken canlı görmüşlüğüm var bu tipsizi. Hakan sen şirin baba yı öp başına koy bence. :)
F-16'ya gibi duruyor ben beğendim doğrusu, 20 bine bulsam böyle bişey hemen alırım :D

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Pontiac Aztec ve Fiat Multipla'yı tek geçerim. Bu egzotik kurbağa da Cizeta V16T. İki adet V8 motoru tek krank ile uç uca bağlayarak 16 silindir elde etmişler. Bunu da araca yan şekilde koymuşlar. Bunun sonucunda aracın genişliği 206 cm (Mercedes S 190 cm)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Pontiac Aztec ve Fiat Multipla'yı tek geçerim. Bu egzotik kurbağa da Cizeta V16T. İki adet V8 motoru tek krank ile uç uca bağlayarak 16 silindir elde etmişler. Bunu da araca yan şekilde koymuşlar. Bunun sonucunda aracın genişliği 206 cm (Mercedes S 190 cm)

Hadi çift motoru koydun anladık da, o çift farlar ne yaaa. :)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bu kadar kucuk dıreksıyonla senı sectım pejo .
peugeot-3008-dashboard.jpg

Üst Alt