Konu Dışı Mesajlar, Sohbet, Muhabbet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
İyi akşamlar cümleten, 2012-2016 CX-5 sahibi olan var midir aramizda? İlgili konulara zamaninda yorum yapmis kullanicilarin profillerine baktim ama hala aktif larak forumu kullanan birini goremedim. Birkac sorum ilacakti CX-5 ile ilgili de...
@dilekci06
@Yba
@REMZIA
@atlikonak hatta çekinmeden arayabilirsin, kendisi sağolsun bu rahatlığı bize sundu... 05326323417
@mazda4ever
@MCX-5
@rewqas87

İlk aklıma gelen CeİksBeşci aile üyelerimiz... :)

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Sen sor yaHu yine de, hazır forumda cevap verecek bir üyemiz varken, bizler de öğrenelim fena mı :)
CX-5'in bagaj ölçülerini soracaktım.
  1. Zemin boyunca arka koltuktan bagaj kapagina,
  2. Arka koltuk kafa dayama zımbırtısı hizasinda arka koltuktan bagaj kapağı camına,
  3. Bagajda enine en dar yer (muhtemelen arka tekerler arasi) uzunluklar nedir?

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
CX-5'in bagaj ölçülerini soracaktım.
  1. Zemin boyunca arka koltuktan bagaj kapagina,
  2. Arka koltuk kafa dayama zımbırtısı hizasinda arka koltuktan bagaj kapağı camına,
  3. Bagajda enine en dar yer (muhtemelen arka tekerler arasi) uzunluklar nedir?
2019'da nakliye işine mi giriyoruz :D

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Yok Köpek icin bagaja bölme yapmayi planliyorum, hazir satilan aparatlar var, hani olur da Ciks5 alabilirsek onlar bagaja sığar sığmaz mı diye şeyettim...
Ya işte iyi Köpüş adamı CX5 sahibi yapar diye boşuna dememişler :p

Ben kendimi hangi dağdan taştan atayım Ya Rabbim :D

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Ya işte iyi Köpüş adamı CX5 sahibi yapar diye boşuna dememişler :p

Ben kendimi hangi dağdan taştan atayım Ya Rabbim :D
Köpük'ün mekan arka koltuktu ama dün itibariyle arka koltuğun yeni sahibi minik kızımız oldu, Köpük de mecbur bagaja gidecek artık. Şimdi Köpük mü sebep olacak araç degişimine yoksa Nil mi siz karar verin artık :)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Evet arkadaşlar bilginize ihtiyacım var.
Hanıma telefon aldığım zaman telefon mail adresi istemişti. Ben de kendi mailimi girmiştim. Buğün telefon da bir şeyler oldu. Hanımın numaraları da benim rehbere geldi. Öyle böyle derken rehberi düzelttim. Ama numaralar watsapp da duruyor. Silemedim. Watsabı sildim tekrar yükledim ama hanımın numaralar hala duruyor.
Sanki yabancı bi telefon kullanıyorum gibi.
Ne yapmam gerek bilgisi olan bu işler de tecrübeli olan varmı...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hanıma telefon aldığım zaman telefon mail adresi istemişti. Ben de kendi mailimi girmiştim. Buğün telefon da bir şeyler oldu. Hanımın numaraları da benim rehbere geldi. Öyle böyle derken rehberi düzelttim. Ama numaralar watsapp da duruyor. Silemedim. Watsabı sildim tekrar yükledim ama hanımın numaralar hala duruyor.
Rehberdeki ayarlardan sadece mail adresinin olduğu bölümü işaretle, whatsapp numaraları görünmez...

41292

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Öncelikle Gmail hesabına pc'den gir kişiler sekmesine tıkla ve rehberini dışa aktar, masaüstüne kaydettiğin dosyanın da kopyasını oluştur. Sonra yenge hanım için açmış olduğun Gmail hesabını aç ve kendi hesabından dışa aktar dediğin dosyayı bu sefer içe aktar de.

Şimdi her iki Gmail hesabında da aynı rehber oluştu. Telefon üzerinden rehber ayarlarına gir ve görüntülenecek kişiler olarak Gmail veya Google hesabını seç. Sonra her ikinizde telefon üzerinden kendinize ait olmayan numaraları silin.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Ekli dosyayı görüntüle 41295

Gösterdiğim bölümü işaretlersen, rehberinde sadece mail adresinde kayıtlı olan kişiler görünür... ;)
Orayı işaretlediğim zaman bu sefer de sadece hanımın ki ler geliyor.
Benim işaretlediğim yerde ise sadece Bnmkiler geliyor ama watsapp da hala hanımın kiler duruyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle Gmail hesabına pc'den gir kişiler sekmesine tıkla ve rehberini dışa aktar, masaüstüne kaydettiğin dosyanın da kopyasını oluştur. Sonra yenge hanım için açmış olduğun Gmail hesabını aç ve kendi hesabından dışa aktar dediğin dosyayı bu sefer içe aktar de.

Şimdi her iki Gmail hesabında da aynı rehber oluştu. Telefon üzerinden rehber ayarlarına gir ve görüntülenecek kişiler olarak Gmail veya Google hesabını seç. Sonra her ikinizde telefon üzerinden kendinize ait olmayan numaraları silin.
Abi rehber de sıkıntım yok. Onu düzelttim ama watsapp dan silemiyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Orayı işaretlediğim zaman bu sefer de sadece hanımın ki ler geliyor.
Benim işaretlediğim yerde ise sadece Bnmkiler geliyor ama watsapp da hala hanımın kiler duruyor.
Sen mail adresine yengenin rehberi yüklemişsin, kendi rehberini ise farklı bir yere... Murat'ın yazdığı temel çözüm fakat senin kişiler senin mail adresinde değil, senin telefonunda...

Yengenin telefonuna onun rehberini Murat'ın anlattığı şekilde yükleyin bunun için onun da ayrı bir gmail hesabının olması gerekiyor, ayrı rehberleri tek bir gmail hesabında toplayıp kişisel olarak kullanmak mümkün değil.

Senin mail hesabındaki kişileri yengenin telefonuna veya mail adresine aktardıktan sonra, gmail hesabını komple temizle ve telefonda bulunan sana ait rehberi gmail hesabına aktar... Rehberin herhangi bir yerde yedek değilse, veya gmail hesabında değilse, telefonun cortladığı anda bütün rehber de cortlar... ;)

Üst Alt