Konu Dışı Mesajlar, Sohbet, Muhabbet

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Doğalgaz faturalarınız ne geliyor merak ettim ey garaj-ül cemaat :)

Bana bu ay, Urfa gibi bir sıcak bir şehirde hatta ısınamadığım halde (evin son kat olmasındanda kaynaklı) epey kabarık bir fatura gelmiş. 55-60 derece arasında yakıyorum, son ayarda yaksak 700-800 den aşağı gelmicek galiba :islik:
Ekli dosyayı görüntüle 41051
Abone numarasını paylaştım ödiyveren olursa hayır hasenat işlemiş olur :D:D
Ulaaaaa devlet bütün vergiyi senden mi alıyor :mad:
Benim 140 geldi bu ay biraz daha fazla gelir.

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Doğalgaz faturalarınız ne geliyor merak ettim ey garaj-ül cemaat :)

Bana bu ay, Urfa gibi bir sıcak bir şehirde hatta ısınamadığım halde (evin son kat olmasındanda kaynaklı) epey kabarık bir fatura gelmiş. 55-60 derece arasında yakıyorum, son ayarda yaksak 700-800 den aşağı gelmicek galiba :islik:
Ekli dosyayı görüntüle 41051
Abone numarasını paylaştım ödiyveren olursa hayır hasenat işlemiş olur :D:D
257geldi bize 3 oda açık ve Bursa’da oturuyoruz.. geçen sene en Karakışı 280le kapatmıştık. Bu sene 400ü görürüz :krktm:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Bu ay maaş karşılığı 72 saat dersin dışında 62 saat derse girdim, 34 saat destekleme kursu verdim, 12 saat nöbet tuttum, 3 tane sınavda salon görevlisi olarak görev aldım. Ekdersim 1935 lira yatmış, tam 507 lira vergi kesilmiş.
Soru: Mehmet Hoca bir ay boyunca kimin hamallığını yapmıştır?
A) Kredi kartının
B) Ev borcunun
C) Kendi zevkinin
D) Ülkeye hizmet aşkıyla yananların (!)

:acpsnr:kdixnzkamqbxhasdurnrm

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Devlete çalışıpta devletten aldığı paranın da vergisini vermeye bir türlü aklım ermiyor :naslyany:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Devlete çalışıpta devletten aldığı paranın da vergisini vermeye bir türlü aklım ermiyor :naslyany:
Maaşta da vergi vereceğiz bir de o var, bu sadece ekders. Verginin doğru düzgün değerlendirildiğini bilsek, o zaman dert değil. Ah ah...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ortaokulda 323 HB
Biraz daha sonrasında Vw Bora
Sonrasında ve günümüzde Mazda 3/6
Param olup premium sınıfa geçsem Jaguar
Paranın sayısını bilmesem Aston Martin

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
İyi geceler dostlar :)
Günün sorusu geliyor,
Gençliğinizde eliniz para tutmadan "işte hayalimdeki araba günün birinde sahip olmalıyım " dediğiniz araç ne idi ? farklı markalara sahip olsanız da bir gün mutlaka sahip olacağınız araç nedir ??
Üniversitede okulun bahce kapisinin tam karsisindaki villanın onunde honda civic hb (2005-2012), nam-ı diğer "uzay kasa" dururdu. İçim giderdi, acaba gunun birinde alabilir miyim bundan diye... Kismet oldu cok sukur, mezuniyetten 2 sene sonra 2012 Aralikta alabildim (2010 model), 2,5 sene kullandik. Mazda3ü gorene kadar en iyisi oydu ama insanoglu işte, gonul bir ona konuyor bir buna :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
İyi geceler dostlar :)
Günün sorusu geliyor,
Gençliğinizde eliniz para tutmadan "işte hayalimdeki araba günün birinde sahip olmalıyım " dediğiniz araç ne idi ? farklı markalara sahip olsanız da bir gün mutlaka sahip olacağınız araç nedir ??
Yıllara ve sanırım yaşa göre çok değişiklik oldu abi... Çocukluğumda Almanya da; Citroën DS, BMW 2002 çıtasız camlara vuruldum, Ford Capri, Opel Senator motor sesi kulaklarımda daha, Fiat Ritmo, BMW 7,40

Gençliğimde, Mazda 323 hb kırmızı, Renault 21 Concorde, Fiat Tempra, Nissan Skystar...

:)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İzlediğim dizi ve filmler daha çok yön veriyordu hayalimde ki arabalara. Günlük yaşantı da hayalimde olanlara Allaha şükür sahip oldum.

Deli Yürekten Nissan Pathfinder,
Kurtlar Vadisi ilk zamanlarından Lincoln Navigator

Daha sonrası içinde pekte araçlar ilgimi çekmedi elimdekilerle yetiniyorum diye :) ama güzel bir M6 SW ye yok demem...

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
abiler bir sorum olcaktı. Bu akşam aracımın lastiklerini değiştirirken bir tarafımın balatası dipteydi bir tanesi yarımdı daha. Şaşırdım daha yeni değiştirdim bitmesi imkansız dedim Lastikçiye ama gözümle görünce şok oldum. Frenler çalışmıyor dicem ama yarısı bitmişti balataların. daha önce başına böyle bir olay gelen var mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
abiler bir sorum olcaktı. Bu akşam aracımın lastiklerini değiştirirken bir tarafımın balatası dipteydi bir tanesi yarımdı daha. Şaşırdım daha yeni değiştirdim bitmesi imkansız dedim Lastikçiye ama gözümle görünce şok oldum. Frenler çalışmıyor dicem ama yarısı bitmişti balataların. daha önce başına böyle bir olay gelen var mı?
İlk defa duyuyorum... İlginç. Bi taraf fazla sıkıyor desek, çekme yapar... Balata malzemesi aynı şekilde dayanıklı değil bence.

Üst Alt