Kol Saatleri Hakkında Genel Konu

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
Üretilen çözüm güzel olmuş. :)
Patlak lastik olarak tabir edilen dizaynın amacı saat cercevesini mumkun oldugunca ince tutabilmek icinmis. Bu modele ilk bakista vurulmamin sebebi de cercevenin inceligiydi. Diger markalara bakarsaniz genel olarak cercevelerin saatin goruntusunu bozacak kadar kalin oldugunu gorebilirsiniz.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kuruluş yılları

Raymond Weil: 1976
Casio: 1946
Citizen: 1918
Rado: 1917
Rolex: 1905
Festina: 1902
Breitling: 1884
Bulgari: 1884
Seiko: 1881
TAG Heuer: 1860
Timex: 1854
Tissot: 1853
Omega: 1848
Cartier: 1847
Patek Philippe: 1839
Longines: 1832

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hislon 3393 Erkek Kol Saati - n11.com

Bu saati, üç yıl önce yine böyle bir indirim ile 110 liraya almıştım. Deri kordonu hakiki deri, saat fiyatına göre kaliteli, marka zaten belli Hislon... Ben beyaz kadran olanını almıştım, saate ilk bakışta bazen akrep yelkovan fark edilmeyebiliyor, bu yüzden siyah kadran daha mantıklı. :)

Edith; ben ürünü paylaştığımda 129 liraydı, beş dakika sonrası 169 lira oldu... :D

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bende bugün çakma seiko siparişi verdim, kapıda ödemeli geliyor. Beğenmezsem iade :D normalde teslim almadan paket açılamaz ama mng ile kanki olduğumuz için sıkıntı yok. Aldığım firma sıkıntılı bi firma, aslında firma bile sayılmazda neyse :D Beğenmezsem 10 lira kargo zararları olur :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bende bugün çakma seiko siparişi verdim, kapıda ödemeli geliyor. Beğenmezsem iade :D normalde teslim almadan paket açılamaz ama mng ile kanki olduğumuz için sıkıntı yok. Aldığım firma sıkıntılı bi firma, aslında firma bile sayılmazda neyse :D Beğenmezsem 10 lira kargo zararları olur :D
Çakma piyasası nedir? Seiko'nun fiyatı ne mesela? :rolleyes:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Çakma piyasası nedir? Seiko'nun fiyatı ne mesela? :rolleyes:
Çok değişken abi :) piyasa malı tel maşa saatlerin üzerine seiko yazıp satılırsa 20 TL :) ama çakmaların bile çok çok iyileri var, hatta bazı modeller sıradan bir markanın orta halli fiyatlarıyla yarışıyor :)

%99 diye satılanlar var bir de ve bunları orijinalinden sen ben ayıramayız ;)

Üst Alt