Kol Saatleri Hakkında Genel Konu

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Benim saatim Tag Heuer Carrera Calibre 1887 Bir de Nacar marka saatim vardı, ( iş yerinin hediyesi ) klasik sevmediğim için onu dedeme hediye ettim.
560A8A0E-B9CF-48EB-96D9-DE595D62CE72.jpeg

bu da Nismo’ ya yaptığı model. Aklım kalmadı değil.
61BF0EE2-FB9A-4C8E-929D-C14FE018790E.jpeg

Son düzenleme:
Tag Heuer Carrera bu işin amiral gemilerinden pahallı bir okadar kalitelidir, benim favori saatim OMEGA bu arada Veli abi otomatik bir saat kaliteli olduğunda 100 yıl çalışır yeterki ortalama 3 / 4 yılda bir kullanıma bağlı gerekli yağlama ve bakımlarını yaptırmak kaidesi ile, benimde rahmetli babamdan kalma bir otomatik Tissot saatim vardı revizyonuna bu işin üstatları olan sirkecide hatırı saylır bir rakama yaptırdım ve zmana tutması mükemmel olmuştu dış bilezik fırçalanmıştı çok iyi hale gelmiştiki bir diğer arkadaşın başına gelen hadise benimde başıma gelmişti eve hırsız girdi ve tek hatıra ortadan kayboldu uzun süre saat sitelerinde gruplarında arandı ama nefile ödül koyduk ama çıkmadı birtürlü

1. saat çalınan saatim
2. saat istediğim omega
3. saat 5/6 yıl önce Türkiye'ye gelmiş bulamadığım bir Tissot modeli

4177522_xxl.jpg

omega-speedmaster-1087908-TwoByOne.jpg
i_2475_1_850.jpg

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Saat ihtiyacı olanlar için tabi amiral vs değil ama aliekspreste yıldönümü indirimi ile uygun fiyata cazip ve sağlam modeller mevcut.
Ben marka olarak;
Shark,Naviforce,Skmei tavsiye ederim.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Akıllı saat aldım, çok mutluyum, diger saatlerin pabucu dama atıldı, her gün bunu takıyorum artık.
Digerleri de cok muazzam seyler degil gerci de...
Çok güzel kolunuzda eskisin . Marka ve fiyat bilgisi alabilirmiyim ?
Sağolun.

Motorola Moto 360 Sport. Amazon'dan aldım, Kanada'ya kursa gitmis bir arkadas getirdi. 450 TL'ye geldi bana ama Türkiye'de daha pahalı ne yazık ki...

Moto 360 Sport modelinde düz moto 360'dan farklı olarak gps ve kauçuk kordon var, su ve tere karşı daha dayanıklı olması maksadıyla. Düz modellerde ise deri kayış var. Eksi yönü ise kordon degistirilemiyor, digerlerindeki ise deri veya metal kordonla degistirilebiliyor.

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Sağolun.

Motorola Moto 360 Sport. Amazon'dan aldım, Kanada'ya kursa gitmis bir arkadas getirdi. 450 TL'ye geldi bana ama Türkiye'de daha pahalı ne yazık ki...

Moto 360 Sport modelinde düz moto 360'dan farklı olarak gps ve kauçuk kordon var, su ve tere karşı daha dayanıklı olması maksadıyla. Düz modellerde ise deri kayış var. Eksi yönü ise kordon degistirilemiyor, digerlerindeki ise deri veya metal kordonla degistirilebiliyor.
Ekran altındaki çizgi kısmından tahmin etmiştim motorola olduğunu ,ama sport modeliymiş ,normalinden daha şık duruyor , fiyat on numara bu fiyata ve özelliklerde başka akıllı saat alınmaz çok iyiymiş güle güle kullanın

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Sağolun.

Ekran altındaki çizgi kısmından tahmin etmiştim motorola olduğunu ,ama sport modeliymiş ,normalinden daha şık duruyor , fiyat on numara bu fiyata ve özelliklerde başka akıllı saat alınmaz çok iyiymiş güle güle kullanın
Tesekkur ederim :)

İşin içine gps girince fiyatlar firliyor zaten. Ekran altindaki cizgiyle "patlak lastik" diye dalga geciyorlar ama bence problem olusturmuyor

Üst Alt