• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Kırmızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Marka
Mazda
Model
323
Model Yılı
1997
Yakıt
Lpg
Vites
Manuel
Kilometre
265000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Kırmızı
Fiyat
22000
Motor Hacmi
1.5

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu gün birisi gelip araca baktı arabayı Red line sokup test etmeye kalktı 2-3 kere yaptı. En sonunda geldi dedi kaportası çok güzel arabanın motoru kilometresine göre çok güzel 19vereyim (jeep ile geldiler) galerice olduğu her yerinden belli. Kurduğu cümle bu binmek için alıyorum güldüm hayırlı günler sana abi dedim kaputu kapattım dükkana girdim :koptum:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Allah'tan adam duvara vurup kaportayı denememiş Ümit:acpsnr: Gönlüne göre bir alıcı çıkar inşallah.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Allah sabır versin. Millet çıldırmış artık, alacaklar bir tuhaf satanlar bir ayrı tuhaf. Dün itibariyle bizde bi emektar sattık, adam arabaya bakmaya gelecek herşeyimizi planlıyoruz adama göre program yapıyoruz, acık acıkk neyi var neyi yok belirtiyoruz, mertce anlatıyoruz ama yaranamıyoruz. son 1 ayda abartısız 20 civarı araba baktım Ankara içi, öyle komik şeylerle karşılasıyorumki, adam Allah kuran din iman yemin ediyor cürük yok bilmem ne diye, gidip bakıyorum çürümeyen kabarmayan yer yok. Motora kefilim diyen oluyor gidiyosun, motor arap yemegi gibi heryerden yag atıyor, dizel araba gibi duman atıyor.
Gerçekten Allah sana sabır, o ölcü galericilerinde belasını versin.

Son düzenleme:

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Allah sabır versin. Millet çıldırmış artık, alacaklar bir tuhaf satanlar bir ayrı tuhaf. Dün itibariyle bizde bi emektar sattık, adam arabaya bakmaya gelecek herşeyimizi planlıyoruz adama göre program yapıyoruz, acık acıkk neyi var neyi yok belirtiyoruz, mertce anlatıyoruz ama yaranamıyoruz. son 1 ayda abartısız 20 civarı araba baktım Ankara içi, öyle komik şeylerle karşılasıyorumki, adam Allah kuran din iman yemin ediyor cürük yok bilmem ne diye, gidip bakıyorum çürümeyen kabarmayan yer yok. Motora kefilim diyen oluyor gidiyosun, motor arap yemegi gibi heryerden yag atıyor, dizel araba gibi duman atıyor.
Gerçekten Allah sana sabır, o ölcü galericilerinde belasını versin.
Maalesef adam bagajın içindeki döşemeye kadar söktü bakıyor dedim girmişler mi arkadan baktın mı iyice söktüğün gibi toplamasınıda bilirsin umarım dedim. Ya kardeşim Bir araba baktık arka koltuğa kadar girmişler bilmem ne abi bagajda boya yok ne diyorsun sen dedim çok kıl olmuştum dün :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt