Mazda 323 BA (1994-98) Kaza

Otomotivci

Rölanti
Araç Markası
1994 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Geçmiş olsun abim polis aracın marka modeli ve rengi belli iken sen plakanın hatırladığın kısımını söylesen çıkmıyor mu kaç tane böyle araç olduğu yok mu öyle bir sistem, yada en iyisi sanayide dolaş onda kırık çıkık varsa düşer yolu sanayiye

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçmiş olsun abim polis aracın marka modeli ve rengi belli iken sen plakanın hatırladığın kısımını söylesen çıkmıyor mu kaç tane böyle araç olduğu yok mu öyle bir sistem, yada en iyisi sanayide dolaş onda kırık çıkık varsa düşer yolu sanayiye
Evet böyle bir sistem var ama o sistemi kullanacak, halkın faydasına sunacak irade yok... Polis ilk önce diyecek ki, bu adli bir olay değil (evet değil) git dava aç... Ya da, kamera görüntüleri alabilmem için talimat gerekli yani savcı talimatı... Savcı da diyor ki, bu olay adli bir olay değil talimat veremem.

Umarım kısır döngüyü ifade edebildim...

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok geçmiş olsun.
teşekkür ederim abi
sağol abi. maalesef polis geldi dövmediği kaldı. Caddenin 3 ismi var tarif edip gelene kadar trafik ekibi tam 55dakika bekledim. Üstüne sen adresi vermişsin ben ne yapayım deyip azarlamaya başladı. o yüzden çok uzatmadan işi kendim yaptırmayı tercih ettim. Benzine ve vakitime harcıcağıma sanayiye veririm yapsınlar abi.
Evet böyle bir sistem var ama o sistemi kullanacak, halkın faydasına sunacak irade yok... Polis ilk önce diyecek ki, bu adli bir olay değil (evet değil) git dava aç... Ya da, kamera görüntüleri alabilmem için talimat gerekli yani savcı talimatı... Savcı da diyor ki, bu olay adli bir olay değil talimat veremem.

Umarım kısır döngüyü ifade edebildim...
evet kaza yaptığım yerin 25m ilerisinde Mobese sistemi var ama hiç biri çalışmıyor aynı şekilde 500m aşağıda var ama kimse uğraşmıyor. Kendi imkanlarımla aile dostumuzu araya soktuk adamın dediği şu boşa çabalama kendini yıpratırsın anca dedi. Kısır döngünün kralını yaşattılar bana :)
allah razı olsun abi

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Üstadım çok geçmiş olsun. İnsan demeye dilimin varmadığı bir ton yaratık oluştu maalesef bu ülkede. Allah tekrarını yaşatmasın.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Üstadım çok geçmiş olsun. İnsan demeye dilimin varmadığı bir ton yaratık oluştu maalesef bu ülkede. Allah tekrarını yaşatmasın.
sağol abi. İnsan gibi derdini anlatsa yine sorun yok derdim. Parası olmayabilir anlayış gösteririm. şükür diyorum tekin bir tip değildi sivil polisler denk geldi bana vuran arabayı ve şahsı arıyorlarmış. can Maldan daha tatlı Allah’a havale ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Streamable - free video publishing
Kaza videosu

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Tüm tedbirleri alsanda hayat gelip buluyor işte.
Nasıl bi salak öyle geri geri gelip vurmuş. Tekrar geçmiş olsun. Vidyodan da görüldügü üzere saglıklı kafayla yapılmış birşey değil bu.

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
sağol abi. İnsan gibi derdini anlatsa yine sorun yok derdim. Parası olmayabilir anlayış gösteririm. şükür diyorum tekin bir tip değildi sivil polisler denk geldi bana vuran arabayı ve şahsı arıyorlarmış. can Maldan daha tatlı Allah’a havale ediyorum.

Kaza videosu

Dediğin kadar varmış. Bildiğin kaputun üzerine çıkmış yaratık. Yüksek ihtimal kafası da güzel bunun. Sivil polislere denk gelmen güzel olmuş bu sevindirici bir durum (tabi yakalanırsa). Umarım en az zararla kapatırsın bu işi üstadım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sanayi küçükse, arka tampon satışından veya arka tampon işçiliği yapan iş yerlerinden araştırabilirsin. (bir fikir)

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Tüm tedbirleri alsanda hayat gelip buluyor işte.
Nasıl bi salak öyle geri geri gelip vurmuş. Tekrar geçmiş olsun. Vidyodan da görüldügü üzere saglıklı kafayla yapılmış birşey değil bu.
Sağol abi onların kafasını biz çekiyoruz işte
Dediğin kadar varmış. Bildiğin kaputun üzerine çıkmış yaratık. Yüksek ihtimal kafası da güzel bunun. Sivil polislere denk gelmen güzel olmuş bu sevindirici bir durum (tabi yakalanırsa). Umarım en az zararla kapatırsın bu işi üstadım.
aynen abi en ufak zararla boyasız işi kurtarmaya çalışıyoruz. Tampon tamirini yaptık sadece tamponu boyucaz forumda bu konular var zaten elimden geldiğince yapmaya çalışıcam. Yakalanması zor abi araba çok hasarlıydı Bursa’nın mimli noktalarına kaçmıştır.
Sanayi küçükse, arka tampon satışından veya arka tampon işçiliği yapan iş yerlerinden araştırabilirsin. (bir fikir)
Abi arka tamponla kalmamış benden önce de kaza yapmış arabanın komple önü yoktu sadece radyatörü gözüküyor arabanın başka kamerada. Zaten sanayideyim karşımda Tofaş çıkmacısı var gelirlerse mecbur buraya gelecekler haberleri var onlarında

Otomotivci

Rölanti
Araç Markası
1994 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb

Kaza videosu
tamponu zaten düşükmüş önden de kazalı diyorsunuz ayrıca o araba kesik çalışıyor contasıda yanık, videodan anladığım kadarıyla kendimde de vardı conta problemi ordan biliyorum ama böyle abez bir arabada nasıl bulunmaz emniyet teşkilatımıza yazık dediğin gibi peşine koşup kendini yormana gerek yok o ondan fazlasıyla çıkıcaktır. Kimsenin hakkı kimseye kalmaz.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
tamponu zaten düşükmüş önden de kazalı diyorsunuz ayrıca o araba kesik çalışıyor contasıda yanık, videodan anladığım kadarıyla kendimde de vardı conta problemi ordan biliyorum ama böyle abez bir arabada nasıl bulunmaz emniyet teşkilatımıza yazık dediğin gibi peşine koşup kendini yormana gerek yok o ondan fazlasıyla çıkıcaktır. Kimsenin hakkı kimseye kalmaz.
Bizim her şeyimiz tam ceza yazarlar.. çevirirler vb şeyler. Giden gitti masraf 300tl çıktı buna şükür diyerek Allah’a havale ediyorum çarpıp kaçan vatandaşı.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Geçmiş olsun kardeşim, çarpıp kaçan karaktersizler için yapılacak bir şey olduğunu pek zannetmiyorum. Allahtan bulsunlar, cana gelen mala gelsin demek aylarca sürecek bol stresli ve muhtemelen sonuçsuz kalacak hak arama sürecinden daha hayırlı olacaktır.

Bir kısmını baba oğul hallediyor olmanız ve geri kısmını da nispeten uygun bir fiyatla halletmiş olmana sevindim. Rabbim bir daha karaktersizlerle denk getirmesin inşaAllah.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Geçmiş olsun kardeşim, çarpıp kaçan karaktersizler için yapılacak bir şey olduğunu pek zannetmiyorum. Allahtan bulsunlar, cana gelen mala gelsin demek aylarca sürecek bol stresli ve muhtemelen sonuçsuz kalacak hak arama sürecinden daha hayırlı olacaktır.

Bir kısmını baba oğul hallediyor olmanız ve geri kısmını da nispeten uygun bir fiyatla halletmiş olmana sevindim. Rabbim bir daha karaktersizlerle denk getirmesin inşaAllah.
Amin abi teşekkür ederim

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Aracı aldım bu gün ama tamponun bir ayağı maalesef tamir olamıyor panjur ile tampon arasında boşluk oluşuyor :( babamla tamponu söküp tekrardan eski ayağın sağlamlaştırma işine giricez olmazsa yeni tampon alıcaz :( buna şükür diyorum geri kalan yerleri beğendim çamurluk ucu boyanması lazım. 1-2 ay sonra çamurluk kaput ve tamponu boyatmayı düşünüyorum. Herkese teşekkür ederim
41951

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dört günlük süreçte bu hale gelmesi iyi gibi geldi bana. Allah kaza bela vermesin tekrardan.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Allah bir daha kaza bela vermesin. Genelde ustalar gönül ederse tampon tırnaklarını vs. çok hoş tamir ediyorlar. Bence baba oğul halledersiniz.

Üst Alt